هیچ مشکلی در تامین واکسن کرونا در سردشت وجود ندارد

مهاباد- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان سردشت گفت: ۱۵ هزار دُز واکسن کرونا در حال حاضر در سطح این شهرستان موجود است و از لحاظ واکسن هیچ کمبودی وجود ندارد.

داود آتشی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هم اکنون شهرستان سردشت از لحاظ درصد واکسیناسیون در رتبه پانزدهم آذربایجان غربی قرار دارد که تنها ناشی از استقبال کم شهروندان است و مشکلی در تامین واکسن برای افراد واجد شرایط وجود ندارد.

وی ادامه داد: در حال حاضر تزریق واکسن به افراد بالای ۱۲ سال نیز انجام خواهد گرفت و از شهروندان درخواست داریم در اسرع وقت نسبت به تزریق واکسن خود اقدام کنند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان سردشت اظهار داشت: هم اکنون یک مرکز شهری واقع در سالن ورزشی حجاب بانوان، سه مرکز شهری و روستایی واقع در شهرهای "نلاس"، "میراوه" و "ربط" و پنج مرکز روستایی در "بیوران سفلی"، "گل کندیک"، "اسلام آباد"، "بناویله حاجی مینه" و "بریسو" آماده خدمات رسانی و تزریق واکسن به افراد واجد شرایط هستند.

وی تاکید کرد: تنها راه شکست ویروس کرونا علاوه بر تزریق واکسن، رعایت پروتکل های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی است بر این اساس از تمام شهروندان درخواست داریم ما را در این بحران به وجود آمده یاری دهند.

شهرستان مرزی سردشت با بیش از ۱۲۰ هزار نفر جمعیت هم اکنون در شرایط قرمز مقابله با کرونا قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha