سرپرست پلیس راه: جاده مهران - ایلام باز و ترافیک روان است

ایلام - ایرنا - سرپرست پلیس راه ایلام گفت: تردد خودروها در محورهای مواصلاتی این استان بویژه جاده مهران - ایلام در شرایط خوبی بوده و هم اکنون به شکل روان در جریان است.

سرهنگ ابوالفضل کهزادی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات به زائران و تسهیل در بازگشت آنها به استان های مبداء پلیس راه از آمادگی کامل برخوردار و تمهیدات لازم برای بازگشت کامل زائران اندیشیده شده است.

وی افزود: آخرین وضعیت ترافیکی در محورهای ایلام - مهران، حمیل - ایلام و ایوان - ایلام و برعکس در شرایط مناسبی قرار دارد و تا این لحظه ترافیک عادی و روان جریان دارد و مشکل خاصی وجود ندارد.

سرپرست پلیس راه ایلام با اشاره به بیشترین میزان تردد خودروها طی روزهای اخیر یادآور شد: در این روز بیشترین حجم تردد خوردوها در مسیر ایلام - مهران به ثبت رسیده است.

سرهنگ کهزادی از استقرار ۷۰ تیم گشتی کمکی از استان های مختلف در تمامی محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: پلیس با استقرار گروه های کنترل و فعال کردن دوربین های ثابت و سیار کنترل سرعت و بکار گیری تمام توان و تجهیزات سایر دستگاه ها، حرکات و رفتار های ترافیکی رانندگان را رصد می کند.

وی به رانندگان و زائران توصیه کرد: در طول مسیر به شهرهای محل سکونت ضمن همکاری با پلیس ،از حرکات مخاطره آمیز و حادثه ساز که منجر به حوادث می شود پرهیز کنند و صبر و حوصله در رانندگی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

به گزارش ایرنا، بنا به توافق دولت عراق با ایران مرز مهران برای بازگشت زائران عتبات عالیات در نظر گرفته شده است.

از ۲۸ شهریور تاکنون ۵۱ هزار زائر اربعین از طریق مرز مهران وارد کشور شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha