والیبالیست ملی پوش گیلانی: کادر فنی ایرانی باعث پیشرفت و انگیزه می شود

رشت - ایرنا - والیبالیست ملی پوش گیلانی گفت: کادر فنی ایرانی باعث پیشرفت و انگیزه بیشتر بین بازیکنان می شود.

علی رمضانی روز شنبه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا در رشت اظهار داشت: با توجه به اینکه با کادر فنی بومی همزبان هستیم ، ارتباط بیشتری را می توانیم برقرار کنیم و همچنین به طور حتم آشنایی بیشتری با مربیان داخلی داریم که این امر در روند پیشرفت بازیکنان تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

وی که به همراه تیم ملی والیبال ایران عنوان قهرمانی آسیا را کسب کرد، افزود: از سوی دیگر دلسوزی کادر فنی ایرانی بیشتر است و از نظر من تاثیر و کارایی کادر ایرانی خیلی خوب است و هم اینک نیز مربیان ارزنده ای در تیم ملی حضور دارند.

وی افزود: البته در بازی های والیبال قهرمانی آسیا اتفاق خیلی خوبی افتاد که برای اولین دوره ، همه اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال ایران بومی بودند و در نهایت نیز توانستیم با این کادرفنی مقام قهرمانی آسیا را کسب کنیم.

پاسور جدید تیم ملی والیبال بزرگسالان در ادامه به رقابت های والیبال قهرمانی آسیا نیز اشاره و بیان کرد: بازی های خوبی را پشت سرگذاشتیم و با توجه به اینکه نسل اول پوست اندازی تیم ملی والیبال را شاهدیم و بازیکنان جدید و جوان جایگزین بازیکنان باسابقه شدند، در نهایت نتیجه ارزنده ای را کسب کردیم.

رمضانی اضافه کرد: با وجود تغییرات انجام شده در ترکیب تیم ملی و پوست اندازی، به طور معمول تیمها در این شرایط تحت فراز و نشیبی قرار می گیرند که خوشبختانه تیم ملی والیبال در اولین گام در مسابقات قهرمانی آسیا مقام نخست را کسب کرد.

این ملی پوش گیلانی خاطرنشان کرد: امیدوارم  با هماهنگی بیشتر و آمادگی کامل در مسابقات جهانی نیز قدرتمند ظاهر شویم و در نهایت مقام ارزنده ای را کسب کنیم چون هدف کادرفنی و بازیکنان تیم ملی، حضور قدرتمند در رقابت های جهانی است.

رمضانی در خاتمه اظهار کرد: ما تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست تا با انجام بازی های زیبا و کسب نتایج ارزنده ، همچنان والیبال ایران در جهان بدرخشد و پرچم ایران در رشته والیبال برافراشته باشد چون استعدادهای بسیار خوبی در رشته والیبال در کشور ما وجود دارد.

تیم ملی والیبال ایران با سرمربیگری بهروز عطایی در رقابت های قهرمانی آسیا در ژاپن حضور یافت که در نهایت با برتری برابر تمامی رقبای خود، به مقام قهرمانی آسیا دست یافت.

  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha