صنعتگران تهران برای حل موانع تولید به سامانه بهین‌یاب رجوع کنند

تهران-ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، برپیگیری مشکلات و درخواست های تولید کنندگان و صنعتگران از طریق سامانه بهین یاب تاکید کرد و از آنان خواست مشکلاتشان را در این سامانه ثبت کنند.

به گزارش ایرنا از اعلام روز شنبه روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران، یداله صادقی اظهار داشت: متقاضیان و صاحبان صنایع و تولید می توانند با مراجعه به سایت بهین یاب  به طور مستقیم از طریق فضای مجازی، هرنوع مشکل و درخواستی را برای ما ارسال کنند.

صادقی افزود: روزهای یکشنبه با حضور استاندار، مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی ثبت شده در سامانه بهین یاب، توسط نمایندگان دستگاه ها، مورد بررسی قرار می گیرد و تصمیمات کارشناسی گرفته می شود.

دبیر ستاد تسهیل و رونق تولید استان تهران تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۳۳ جلسه کارگروه برگزار ؛ و ۴۸۷ مصوبه صادر شده است.

وی با اشاره به اینکه عمده مشکل تولیدکنندگان، تامین نقدینگی است، افزود: درحال حاضر تسهیلاتی نظیر جهش تولید و  طرح تام (تعاون،اشتغال و محرومیت زدایی) به واحدهای دارای مشکل داده می شود که هر دو از طریق ورود به سامانه بهین یاب و ثبت مشکل قابل بررسی و ارائه تسهیلات است.

رئیس سازمان صمت استان خاطر نشان کرد: طرح رونق تولید نیز یکی دیگر از منابع پرداخت تسهیلات است که اولویت درآن وجود ندارد و هر متقاضی می تواند با مراجعه به سامانه درخواست خود را ثبت کنند.

صادقی بیان داشت: رشته فعالیت های صنعتی توسط وزارت صمت اولویت بندی شده و به متقاضی که درطبقه بندی تعریف شده در سامانه قرار میگیرد از طریق هماهنگی بین بانک و صندوق توسعه ملی و وزارت صمت تسهیلات داده می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha