مدیرعامل شرکت توسعه: حفظ منافع اماکن ورزشی و بیت‌المال خط قرمز ما است

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: خط قرمز ما، حفظ منافع این شرکت و اماکن ورزشی به عنوان بیت‌المال است.

 به گزارش ایرنا، علیرضا عاصم یوسفی روز شنبه در بازدید از مجموعه سوارکاری نوروزآباد افزود:  اماکنی که در اختیار داریم می‌توانیم با فراهم کردن شرایط قانونی با جذب سرمایه‌گذار و مدیریت درست، مجموعه‌ها را به سود دهی برسانیم. وقتی مجموعه‌های ورزشی به روز شود و خدمات درست ارایه دهند حتی گردشگران خارجی جذب استفاده از اماکن می‌شوند.

وی به بازگشایی مجموعه ورشی نوروزآباد اشاره کرد و گفت: تلاش می‌کنیم تا طرح‌های زودبازده اجرا شوند و بتوانیم از این راه مشکلات معیشتی کارکنان را برطرف کنیم.

عاصم یوسفی افزود: دارایی‌های شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از طریق مدیریت درست و بهره‌برداری مطلوب باید حفظ شوند تا سرمایه‌های در اختیار را با اهداف و نقشه راهی که داریم به هدف برسانیم.

وی گفت:  به دنبال ایجاد فضای تفریحی ورزشی در شرق تهران هستیم تا مردم بتوانند به خوبی از امکانات آن استفاده لازم را ببرند و درصدد تبدیل مجموعه ورزشی آزادی به دهکده تفریحی ورزشی در غرب تهران هستیم و همچنین در شرق تهران نیز چنین فضایی در مجموعه شهدا صورت گیرد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha