برترین‏‌های والیبال ساحلی زیر ۱۶ سال در بوشهر معرفی شدند

بوشهر- ایرنا- برترین‏‌های مسابقات والیبال ساحلی زیر ۱۶ سال استان بوشهر معرفی شدند.

دبیر هیات والیبال استان بوشهر روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این رقابت‏‌ها به مدت ۲ روز به میزبانی شهرستان بوشهر در پارک ساحلی باسیدون برگزار شد که  در قالب آن ۱۲ تیم در چهار گروه سه تیمی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی بیان کرد: در پایان دور مقدماتی چهار تیم موسسه بین المللی ماساژ نوید تندرستی بوشهر، هیات والیبال درودگاه، باشگاه هدف یک و باشگاه هدف سه به مرحله نهایی راه یافتند.

کشاورز ادامه داد: با برگزاری دیدارهای فینال و رده‏‌بندی تیم موسسه بین المللی ماساژ نوید تندرستی بوشهر، باشگاه هدف یک و باشگاه هدف سه به ترتیب عنوان‏‌های نخست تا سوم را کسب کردند.

کشاورز ادامه داد: به تیم‏‌های نخست تا سوم رقابت‏‌ها به ترتیب ۵۰۰، ۴۰۰ و ۳۰۰ هزار تومان وجه نقد همراه با لوح تقدیر اهدا شد.

وی افزود: در آیین اختتامیه از مهدی ذوالقدر و سید محمد حسن موسوی به عنوان ۲ تن از فعالان والیبال ساحلی استان بوشهر تجلیل شد.

کشاورز اظهار داشت: موسسه بین المللی ماساژ نوید تندرستی بوشهر تیم قهرمان رقابت‏‌ها متشکل از سید علی لطیفی و محمد اسماعیل نقی پور هفته گذشته در مسابقات زیر ۱۸ سال قهرمانی استان در دیر نیز به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha