رویداد مجازی ایده‌های کشاورزی در آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود

ارومیه- ایرنا- مدیر مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و مدیر فن بازار منطقه‌ای گفت: سی و چهارمین رویداد شتاب آذربایجان (روشا) با محوریت محصولات غالب کشاورزی و دامپروری استان برگزار می‌شود.

محمد فتحعلی لو روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رویداد در محورهای تولید و بهره وری، فرآوری، بسته بندی و تجاری سازی و فروش محصولات برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: آخرین فرصت ارسال ایده ۱۵ آبان است و از برگزیدگان این رویداد  حمایت های مادی و معنوی از سوی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی به عمل خواهد آمد.

مدیر مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و مدیر فن بازار منطقه‌ای گفت: انواع حمایتهای مادی و معنوی برای صاحبان ایده‌هایی که قابلیت جذب در پارک را داشته باشند، انجام می‌شود.

فتحعلی لو تاکید کرد: علاقه منندان و صاحبان ایده  می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام آدرس rosha.wastp.ir مراجعه نموده و یا با شماره تماس ۲-۳۲۷۵۱۲۴۰-۰۴۴ داخلی ۱۰۸ تماس حاصل نمایند.

به گزارش‌ ایرنا پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی با هدف بسترسازی برای تولید ثروت از طریق علم و فناوری تاسیس شده است؛ این نهاد به عنوان یکی از ارکان مهم شکل‌گیری و توسعه اقتصاد دانش بنیان تلاش می‌کند تا با استفاده از موقعیت ممتاز همجواری با سه کشور آسیایی و اروپایی و دارا بودن هفت مرز رسمی در سطح کشور به حمایت همه جانبه از شرکت‌های مبتنی بر دانایی و خلاقیت و جذب سرمایه‌گذار بپردازد.

این پارک در تلاش است تا زمینه تجاری‌سازی و بازاریابی ایده‌های نوآورانه و فناورانه را فراهم کند و نقش کلیدی در یاری رساندن به حضور فعال این شرکت‌ها در سطوح ملی و بین‌المللی داشته باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha