تیمهای صعود کننده به مرحله بعدی هندبال مردان جوانان کشور مشخص شدند

یاسوج - ایرنا - رییس هیأت هندبال کهگیلویه و بویراحمد گفت: هشت تیم صعود کننده به مرحله بعدی رقابت های هندبال مردان رده سنی جوانان باشگاه ها و دسته جات آزاد کشور و انتخابی تیم ملی در شهر یاسوج مرکز این استان مشخص شدند.  

مصطفی پارسایی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره از رقابت ها با حضور ۱۸ تیم از سراسر کشور و به مدت یک  هفته از ۶ تا ۱۲ مهرماه ۱۴۰۰ در شهر یاسوج برگزار می شود. 

وی افزود: هشت تیم صعود کننده به مرحله بعدی این دوره از رقابت ها شامل فرازبام خائیز دهدشت «الف»، وارنای گلستان، قصر نشاط  بهبهان، هیأت هندبال فارس، شهرداری ساوه، قادریان زاده سنندج، آکادمی اندیشه شهرکرد و بیجار کردستان است. 

رییس هیأت هندبال کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هفت دیدار در سومین روز این دوره از رقابت ها در ۲ سالن پوریای ولی و تختی  مجموعه ورزشی شهید صیاد شیرازی شهر یاسوج برگزار شد. 

پارسایی عنوان کرد: درخشان کویر گرمسار سمنان با نتیجه ۳۱ بر ۲۴ زاگرس اسلام آباد غرب را مغلوب کرد، دیدار آکادمی اندیشه شهرکرد و شهرداری ساوه با تساوی ۲۴ بر ۲۴ پایان یافت، قادریان زاده سنندج با حساب ۲۹ بر ۲۸ مقابل مس کرمان پیروز شد، فرازبام خائیز دهدشت «الف» با نتیجه ۲۹ بر ۲۵ از سد پرواز هوانیروز اصفهان گذشت، قصر نشاط بهبهان با حساب ۳۶ بر ۳۰ بر بیجار کردستان غلبه  کرد، ذوب آهن اصفهان با نتیجه ۲۲ بر ۲۱ زغال سنگ طبس را شکست داد و آکادمی اندیشه شهرکرد و شهرداری ساوه با تساوی ۲۹ بر ۲۹ به پایان رسید. 

وی ابراز داشت: چهار دیدار در ادامه این دوره از رقابت ها برگزار و بر اساس برنامه وارنای گلستان با قصر نشاط بهبهان، هیأت هندبال فارس با شهرداری ساوه، قادریان زاده سنندج با آکادمی اندیشه شهرکرد و فرازبام خائیز دهدشت «الف» و بیجار کردستان به مصاف یکدیگر می روند.  

بیش از ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha