تیم نجف‌آباد اصفهان فاتح لیگ برتر اسپید اسلالوم کشور شد

اراک - ایرنا - تیم نجف‌آباد اصفهان عصر جمعه در چهارمین مرحله مسابقات اسپید اسلالوم کشور در اراک فاتح رقابت‌های مردان در این دوره از مسابقات شد.

در این دوره از مسابقات که به میزبانی استان مرکزی در سالن ۲۲ بهمن اراک برگزار شد، ۷۰ ورزشکار از هفت استان،تهران، اصفهان،مرکزی،قزوین،خراسان جنوبی،خراسان رضوی و البرز حضور داشتند.

در پایان این رقابت‌ها در رده سنی زیر ١٩ سال، « امیرحسین ایمانیان» و امیرحسین اصلانی» هر ۲ از باشگاه هیوا تجارت نجف‌آباد به ترتیب مقام‌های اول و دوم را کسب کردند و مقام سوم این رده سنی به «سبحان خسروانی» از باشگاه CTP نجف آباد تعلق گرفت.

در رده سنی بالای ١٩ سال نیز «امیرمحمد سواری» از باشگاه هیوا تجارت نجف آباد مقام اول، « رضا لسانی» و« سجاد خسروانی» هر ۲ از باشگاه CTP نجف آباد به ترتیب مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

چهارمین مرحله رقابت‌های لیگ‌برتر اسپید اسلالوم بانوان کشور نیز صبح امروز ( جمعه) به میزبانی استان مرکزی در سالن ۲۲ بهمن اراک برگزار شد که در این بخش نیز بیشترین مقام‌ها نصیب نجف‌آباد اصفهان شد.

در شاخه اسپید اسلالوم رشته اسکیت، شرکت کنندگان باید از میان ۲۰ مانع که با فاصله ۸۰ سانتی متری چیده شده است، در کمترین زمان ممکن با یک پا و به‌صورت مارپیچ عبور کند.

در زمین این شاخه باید فضای کافی برای ایستادن و یا برگشتن بازیکن در نظر گرفته شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha