شکست سایپا در آغاز مسابقات والیبال باشگاه‌های زنان آسیا

تهران- ایرنا- تیم والیبال سایپا در نخستین مسابقه خود در رقابت‌های باشگاه‌های زنان آسیا شکست خورد.

به گزارش ایرنا، مسابقات والیبال باشگاه‌های زنان آسیا از امروز (جمعه) به میزبانی شهر ناخون‌راتچاسیما تایلند آغاز شده و به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت.

رقابت‌های مرحله گروهی با حضور هفت تیم در دو گروه پیگیری می‌شود و تیم سایپا قهرمان لیگ برتر زنان به‌عنوان نماینده ایران در گروه B مسابقات با تیم‌های سوپریم چونبری تایلند، آلتای قزاقستان و ریبیسکو فیلیپینز فیلیپین هم‌گروه است.

نارنجی‌پوشان سایپا امروز در نخستین دیدار خود در این مسابقات، به مصاف سوپریم چونبری تایلند رفتند و سه بر یک مغلوب این تیم شدند.

شاگردان مریم هاشمی سرمربی تیم سایپا در ست دوم ۲۵ بر ۲۲ حریف خود را شکست دادند اما در ست‎های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۳ و ۲۵ بر ۱۳ مغلوب شدند.

تیم سوپریم چونبری تایلند، فینالیست سه دوره گذشته قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا بوده و با ۲ قهرمانی سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ و یک نایب قهرمانی پرونده درخشانی در این رقابت‌ها دارد.

شبنم علیخانی، ریحانه داورپناه، مهدیه خواجه‌کلایی، مهسا صابری، مهسا کدخدا، فرزانه زارعی، پوران زارع، سودابه باقرپور، هانیه محتشمی‌پور، غزاله نجاتی، مونا آشفته، نگار کیانی و زهرا بخشی ۱۳ بازیکن سایپا در این رقابت‌ها هستند.

مریم‌السادات هاشمی (سرمربی)، شهرزاد ریاضی و مریم مطلبی (کمک مربی)، لیلا داوودآبادی (سرپرست) و مهدیه فراهانی (فیزیوتراپ) به عنوان کادر فنی این تیم را در این مسابقات همراهی می‌کنند.

آلتای (قزاقستان) و ریبیسکو فیلیپینز (فیلیپین) دیگر حریفان سایپا در مرحله گروهی این رقابت‌ها هستند که نارنجی‌پوشان به ترتیب در روزهای شنبه و یک‌شنبه (۱۰ و ۱۱ مهرماه) با این ۲ تیم دیدار می‌کنند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha