حمایت از ورزش در برنامه هفتم توسعه ادامه دارد

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت از ورزش و تزریق منابع به این حوزه در برنامه هفتم توسعه ادامه دارد.

محمد خدابخشی روز جمعه در حاشیه برگزاری مسابقات کشتی آزاد قهرمانی نونهالان کشور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تلاش خواهیم کرد همانطور که در برنامه ششم توسعه کمک‌هایی صورت گرفت و اعتبارات خوبی از محل ارزش افزوده به ورزش اختصاص یافت با مصوبات مجلس به تامین منابع در این حوزه کمک کنیم.

وی بیان کرد: همان طور که در برنامه ششم توسعه حمایت از ورزش اجرایی و منابع در ۶ سال به این حوزه اختصاص یافت این روند در برنامه هفتم هم ادامه خواهد داشت.

خدابخشی گفت: برگزاری مسابقات مختلف قهرمانی کشور موجب اتفاقات خوبی در سطح ملی و استانی خواهد شد و باعث ترغیب ورزشکاران و ایجاد نشاط در بین اقشار مختلف می‌شود.

وی اظهار کرد: در الیگودرز این امکان وجود دارد که میزبان مسابقات ملی و بین‌المللی رشته های ورزشی مختلفی همچون اسکی، قایقرانی، کشتی، فوتبال و فوتسال باشد.

وی افزود: به واسطه ظرفیت و امکانات موجود در الیگودرز مسابقات کشتی آزاد نونهالان قهرمانی کشور کنگره ۶هزار و ۳۰۰ شهید لرستان برگزار شد که از زحمات تمام افرادی که در برگزاری این رویداد نقش داشتند قدردانی می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha