اهدای گوشی به دانش آموزان نیازمند حمیدیه توسط یک ایثارگر

اهواز - ایرنا - آزاده و ایثارگر فرهنگی در حمیدیه، هشت دستگاه گوشی تلفن همراه هوشمند به دانش آموزان کم برخوردار این شهرستان اهدا کرد.

به گزارش روز جمعه ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان،سید شهریار مینایی که در سال ۱۳۶۷ و در روزهای پایانی جنگ تحمیلی در منطقه عملیاتی شلمچه اسیر شده بود 

هدف از این اقدام را کمک به تعدادی از دانش آموزان نیازمند برای استفاده از فضای مجازی و شبکه شاد به منظور ادامه تحصیل عنوان کرد.

وی با بیان اینکه از نزدیک در جریان محرومیت و عدم تمکن مالی برخی از دانش آموزان قرار دارم گفت: در خرید البسه، کتاب و نوشت افزار دانش آموزان بی بضاعت مشارکت داشته و همواره تلاش کرده ام در حد توان  مسیر تحصیل این دانش آموزان را هموار کنم.

این فرهنگی شهرستان حمیدیه که ۲۳ سال است در مدارس مختلف مشغول کار است اظهار داشت: اکنون در دبیرستان متوسطه اول شهید کریم عباسی شهرستان حمیدیه به عنوان معاون مدرسه در حال خدمت  هستم.

با شیوع کرونا آموزش دانش آموزان به صورت مجازی انجام می شود و نیکوکاران و خیران و شرکت های مختلف در این مدت تلاش کردند با تهیه تبلت و گوشی هوشمند به دانش آموزان نیازمند کمک کنند.

طبق گفته مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان با پوشش بیشتر واکسیناسیون دانش آموزان از آبان ماه مدارس به تدریج بازگشایی خواهند شد.

طبق اعلام استانداری خوزستان در دوران شیوع کرونا ۳۰ هزار دانش آموز در این استان از تحصیل بازماندند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha