صدری در جمع بازیکنان پرسپولیس: نباید مشکلات بر ما غلبه کند

تهران -ایرنا- سرپرست باشگاه پرسپولیس در دیدار با اعضای این تیم گفت: مشکلات زیادی داریم اما تلاش می‌کنیم تا بخشی از قرارداد ها را پرداخت کنیم. نباید در آستانه بازی با الهلال مشکلات بر ما غلبه کند.

به گزارش ایرنا، تمرین امروز پنجشنبه پرسپولیس در حالی برگزار شد که تمرین روز گذشته سرخپوشان با توجه به مشکلات مالی موجود در باشگاه با نظر یحیی گل‌محمدی نیمه کاره مانده بود.

این موضوع موجب شد تا سرپرست باشگاه در محل تمرین حضور پیدا کند.

مجید صدری  که بعد از رفتن جعفر سمیعی کارها در پرسپولیس را پیش می‌برد، امروز در محل تمرین سرخپوشان حضور یافت و با اعضای تیم، دیدار و گفتگو کرد.

در جریان این دیدار که پیش از تمرین امروز قرمزپوشان، صورت گرفت، رئیس هیات مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس ضمن صحبت و خوش و بش با بازیکنان و اعضای تیم، در خصوص تاخیر در پرداخت مطالبات و درک شرایط موجود باشگاه، از آنها تشکر کرد و به اعضای تیم وعده داد که در آینده‌ای نزدیک بخش دیگری از مطالبات، پرداخت خواهد شد.

صدری در جمع صمیمی سرخپوشان تصریح کرد: باید از درایت کادر فنی و تلاش بازیکنان و اعضای تیم تقدیر کنم که مثل همیشه مشکلات باشگاه را خوب درک می‌کنید و با صبوری به کار خود ادامه می‌دهید.

سرپرست باشگاه خاطرنشان کرد: همانطور که در جریان مشکلات باشگاه هستید، در شرایط کنونی، باشگاه هیچ درآمدی ندارد و اینکه کارگزاری هم وجود ندارد. ما باید تلاش کنیم با این شرایط کار را جلو ببریم و اجازه ندهیم مشکلات بر ما غلبه کند.

وی افزود: ما باید با قدرت تمام و تمرکز بالا تمرینات و بازی‌های پیش رو را در نظر بگیریم و برای خوشحالی هواداران و سربلندی پرسپولیس تلاش کنیم تا به امید خدا در بازی با الهلال که در عربستان انجام می‌شود، با یک شاهکار دیگر و نتیجه‌ای مطلوب به مرحله بعدی صعود کنیم.

رئیس هیأت مدیره باشگاه همچنین پس از این دیدار، در جلسه‌ای کوتاه با یحیی گل‌محمدی سرمربی و افشین پیروانی مدیر تیم شرکت کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha