اگر نقش ویژه سردارسلیمانی نبود امروز منطقه ما شکل دیگری داشت

تهران-ایرنا- حسین امیرعبداللهیان وزیرامورخارجه کشورمان دردیداربا فرمانده سپاه قدس گفت: اگر نقش ویژه این شهید بزرگوار و قهرمان مبارزه با تروریسم و صهیونیسم نبود، امروز منطقه ما شکل دیگری داشت.

به گزارش ایرنا به نقل از اداره کل اطلاع رسانی و امورسخنگویی وزارت امور خارجه، سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در وزارت امور خارجه، انتخاب دکتر حسین امیر عبداللهیان به سمت وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.
وزیر امور خارجه کشورمان افزود:اگر داعش در سوریه و عراق موفق می شد،  امروز سراسر جهان با تروریسم و افراط گرائی مواجه بود.

دکتر امیر عبداللهیان نیروی قدس سپاه پاسداران  انقلاب اسلامی را  سرباز بدون مرز دانست که سهم بزرگی در کمک به امنیت و صلح منطقه ای و جهانی دارد.

رئیس دستگاه سیاست خارجی کشورمان تاکید کرد: وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با افتخار مسیر سردار صلح، حاج قاسم سلیمانی را در نهادینه سازی صلح و دوستی با کشورهای منطقه و مبارزه با تروریسم  دنبال خواهد کرد.

سردار قاآنی نیز در این دیدار با گرامی داشت یاد و خاطره شهید بزرگوار سردار حاج قاسم سلیمانی و همچنین شهدای وزارت امور خارجه، جایگاه ویژه و قابل توجه وزارت امور خارجه در تامین منافع ملی کشورمان را مورد تاکید قرارداد.


 

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha