شورای اسلامی شهرستان ری خلاء شورای باقرشهر و کهریزک را پر می‌کند

شهرری - ایرنا - رییس شورای شهرستان ری گفت: تا تعیین تکلیف وضعیت شوراهای اسلامی شهر کهریزک و باقرشهر، شورای شهرستان این خلاء را برای رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم در این ۲ شهر پر می‌کند.

براساس اعلام فرمانداری شهرستان ری،  صحت برگزاری انتخابات شورای اسلامی شهرهای کهریزک و باقرشهر این شهرستان براساس ماده ۵۸ قانون انتخابات مورد تایید هیات نظارت قرار نگرفت و باطل شد.

جعفر شربیانی عصر چهارشنبه در اولین جلسه شورای شهرستان ری در دوره جدید افزود: شورای اسلامی شهرستان بسان شورای شهر باقرشهر و کهریزک در کنار شهروندان این ۲ شهر هستیم تا به حقوق خود در حوزه شورهای اسلامی برسند.  

رییس شورای اسلامی شهرستان ری با اشاره به مغفول ماندن ظرفیت‌های گردشگری شهرری، تاکید کرد : باید در حوزه گردشگری چندین مگا پروژه احداث شود و برای رفع مشکلات شهرستان نهضت خدمت به پا کنیم.

شربیانی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: برای ادامه راه شهدا باید جهاد خدمت راه اندازی کنیم و نهضت خدمت را با وحدت و هماهنگی بیش از پیش در بخش ها و شهرهای شهرستان به کار گیریم.

وی اظهار امیدواری کرد؛ با کوشش و تلاش اعضا در این دوره برای خدمت به مردم، نام نیکی از شورای شهرستان این دوره به یادگار بماند.

شربیانی تاکید کرد: از شنبه هفته آینده در روستاها و شهرها حضور پیدا خواهیم کرد تا مشکلات را از نزدیک شناسایی و برای رفع آن برنامه ریزی کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با قدردانی از زحمات اعضای پیشین این شورا خاطرنشان کرد: راه طولانی در پیش داریم و همچنین مشکلات زیادی در ری وجود دارد.

وی در پایان یادآو رشد: ظرفیت های زیادی در شهرستان ری وجود دارد و اگر مدیریت و بالاترین هماهنگی بین مسئولان ایجاد شود مشکلات مردم به حداقل خواهد رسید.

در این جلسه مهدی نفری به عنوان خزانه دار شورای اسلامی شهرستان ری انتخاب شد.

شهر کهریزک از توابع شهرستان ری، از شمال به بهشت زهرا (س)، از غرب به اتوبان تهران قم، از شرق به باقر شهر و از جنوب به شهر حسن آباد فشافویه محصور و در فاصله ۱۳ کیلومتری شهرری واقع شده است.

 باقرشهر یکی از شهرهای بخش کهریزک است که در جنوب شهرستان ری با ۱۰۰ هزار نفر جمعیت قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha