استاندار همدان بر جذب اعتبارات ملی برای تسریع اجرای پروژه‌ها تاکید کرد

همدان- ایرنا- استاندار همدان بر جذب اعتبارات ملی با هدف تسریع در روند اجرای طرح ها و پروژه های عمرانی، اقتصادی، تولیدی و خدمات در سطح استان به عنوان یک اولویت برای مدیران دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

به گزارش ایرنا، «سیدسعید شاهرخی» روز چهارشنبه در شورای برنامه ریزی و توسعه استان همدان که در شهرستان بهار برگزار شد، افزود: اولویت اجرای کارها مبتنی بر نگاه توسعه ای و عدالت محور باید باشد تا شاهد توسعه و پیشرفت متوازن و همه جانبه شهرستان های تابعه در بخش ها و حوزه های مختلف باشیم.

وی اظهار داشت: برهمین اساس تلاش مستمر و هدفمند برای جذب اعتبارات به ویژه اعتبارات ملی نقش بسیار مهم و موثری در تحقق این مهم و عملیاتی شدن این نگاه توسعه ای در استان همدان دارد که مدیران اجرایی باید این موضوع را به عنوان یک اولویت، سرلوحه فعالیت ها و برنامه های خود قرار دهند.

شاهرخی با اشاره به اینکه مردم شهرهای بهار و لالجین بسیار سخت کوش و پرتلاش هستند، افزود: در سایه وحدت و همدلی حاکم بر حوزه مدیریتی، شاهد اجرای طرح ها و کارهای بزرگ و ارزشمندی در منتطق مختلف استان همدان هستیم که نتیجه آن نیز توسعه متوازن و همه جانبه شهرستان ها شده است. 

استاندار همدان با بیان اینکه نگاه توسعه ای به شهرها باید بر اساس عدالت باشد، گفت: در شهر کبودرآهنگ نیز اقدامات و کارهای بسیار خوب و بزرگی برای تامین آب آشامیدنی سالم و آب کشاورزی مورنیاز انجام  و ۲۰ حلقه چاه غیرمجاز نیز مسدود شده است. 

وی با اشاره به خدمات موثر انجام شده در استان همدان طی سال های اخیر، افزود: دراین مدت سالانه یک بیمارستان در استان همدان احداث و افتتاح شده و به زودی بیمارستان تخصصی دندانپزشکی شهر همدان نیز افتتاح می شود. 

شاهرخی با اشاره به بررسی ۱۷ موضوع مهم مربوط به شهر بهار و هفت موضوع مرتبط با شهر جهانی لالجین در جلسه امروز شورای برنامه ریزی و توسعه استان همدان، اظهار داشت: کارهای بزرگی در استان همدان در حال انجام است که از آن جمله می توان به احداث دو سد بزرگ اشاره کرد. 

وی با قدردانی از همراهی و همکاری تمامی مجموعه های مدیریتی و اجرایی استان، تصریح کرد: این موفقیت ها در سایه همراهی و همدلی مطلوب نماینده ولی فقیه در استان، مجمع نمایندگان، ائمه جمعه و همچنین تلاشگران سپاه و بسیج در مسیر توسعه و پیشرفت استان همدان حاصل شده است.

به گزارش ایرنا، استاندار همدان امروز در ادامه سفرهای دوره ای به شهرستان ها، با هدف بررسی روند پیشرفت کارها و فعالیت های اجرایی و عمرانی به شهرستان بهار سفر کرد و شورای برنامه ریزی و توسعه استان همدان با حضور معاونین استاندار و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

استاندار همدان همچنین در جریان سفر به شهرستان بهار از روند اجرای طرح ها و پروژه های عمرانی و اقتصادی لالجین به عنوان شهر جهانی سفال بازدید کرد.

استان همدان با حدود یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر جمعیت دارای ۱۰ شهرستان تابعه شامل «همدان، بهار، کبودرآهنگ، فامنین، اسدآباد، رزن، تویسرکان، نهاوند، درگزین و ملایر» است.

شهرستان بهار با سه بخش «مرکزی، لالجین و بهار» و شهرهای تابعه بهار، لالجین، مهاجران و صالح آباد در غرب استان همدان واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha