رییس سازمان امور دانشجویان منصوب شد

تهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی هاشم داداش پور را به عنوان معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان منصوب کرد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از وزارت علوم، در بخشی از حکم محمدعلی زلفی‌گل خطاب به هاشم داداش پور آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی در آموزش عالی، به موجب این حکم به مدت دو سال به سمت معاون وزیر و رییس سازمان امور دانشجویان منصوب می‌شوید.

وی افزود: امید است در راستای تحقق اهداف اسناد بالا دستی نظام، به ویژه عملیاتی‌سازی راهبردهای طرح شده در سند دانشگاه اسلامی و" بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی" در حوزه علم و فناوری و برنامه ارائه شده به مجلس شورای اسلامی، با به کارگیری همه ظرفیت‌های آن سازمان و همکاری و هم‌افزایی همکاران ستادی و معاونت‌های دانشجویی موسسات آموزش عالی، برای ارائه تسهیلات و خدمات شایسته به دانشجویان گرامی، ساماندهی مناسب امور مربوط به تبادل دانشجو و خدمات دانشگاهی با کشورها، در جهت تحقق دیپلماسی و مرجعیت علمی، ساماندهی امور مربوط به اعطای بورس‌های تحصیلی داخل و خارج از کشور و سایر ماموریت‌ها و امور محوله با "رویکرد تحول‌گرا و دانش‌بنیان"، موفق باشید.

وزیر علوم در این حکم توفیق روزافزون داداش پور را در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستار شد.

هاشم داداش پور عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس بوده و از سوابق اجرایی وی می توان مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم، مدیرکل دفتر وزارتی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، معاون فرهنگی دانشگاه تربیت مدرس و … را بیان کرد. 

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین طی نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های غلامرضا غفاری سرپرست سابق سازمان امور دانشجویان در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha