۷ مهر ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۳۳
کد خبرنگار: 1163
کد خبر: 84487528
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۵ دستگاه اتوبوس از کردستان به مرز مهران اعزام شد

سنندج- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: به منظور تسهیل در بازگشت زائران اربعین حسینی ۱۵ دستگاه ناوگاه حمل و نقل مسافر استان به پایانه شهید سلیمانی مرز مهران اعزام شد.

محمدراشد مدرس گرجی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در حال حاضر ۲۰ دستگاه اتوبوس دیگر درحال آماده‌باش است که در صورت لزوم این تعداد نیز به مرز مهران اعزام خواهند شد.

وی با اشاره به آماده باش معاونت حمل ونقل این اداره کل، بویژه اداره حمل و نقل مسافر تا اتمام بازگشت زائرین به کشور و شهرهای محل سکونت افزود: کردستان از معدود استان هایی است که در راستای ارائه خدمات بهتر به زائرین و انجام هماهنگی های لازم، از چند روز گذشته نسبت به اعزام تیمی از اداره کل به پایانه شهید سلیمانی مهران اقدام کرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان  یادآور شد: سرپرست این تیم با همکاران مستقر در اداره کل، انجمن های صنفی و شرکت های حمل ونقل سطح استان بصورت مستمر در ارتباط است.

وی اظهار داشت: همچنین در راستای اطلاع از آخرین وضع موجود، معاونت حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان، هماهنگی و ارتباط مداوم با دفتر حمل ونقل مسافر ستاد مرکزی و اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان ایلام را در دستور کار خود قرار داده است.

مرز مهران بنا بر توافق دولت های ایران و عراق برای بازگشت زائران در نظر گرفته شده است.

موج بازگشت زائران اربعین از مرز مهران در استان ایلام آغاز شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha