بیمارستان صحرایی بهداری شمال‌غرب سپاه در مرز مهران مستقر شد

ارومیه- ایرنا- فرمانده بهداری شمال غرب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امسال بیمارستان مربوط به این نهاد در مرز مهران در استان ایلام با هدف ارائه خدمات به زائران حسینی (ع) اربعین دایر شده است.

سرهنگ پاسدار رسول صادق روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بیمارستان تخصصی سیار ۳۲ تخت خوابی شهید باکری وابسته به مرکز بهداری رزمی شمال غرب نیروی زمینی سپاه با تمامی تجهیزات درمانی سیار در پایانه مرز مهران، مستقر شده است.

وی با بیان اینکه تجهیزات درمانی اعم از رادیولوژی، اورژانس، اتاق عمل، داروخانه، آزمایشگاه و بخش های بستری مردان و زنان است، اظهار داشت: همه خدمات توسط پزشکان بهداری شمال غرب به هموطنان در مرز مهران ارائه می شود.

فرمانده بهداری شمال غرب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه تمامی خدمات رایگان خواهد بود، بیان کرد: این بیمارستان صحرایی روزانه ۱۷۰ نفر را در طول اقامت و استقرار خود تحت پوشش قرار می دهد.

سرهنگ صادق افزود: در سال گذشته با برگزاری یک بیمارستان صحرایی در حسینیه ثارالله ارومیه به مدت یک ماه با ۲۰۰ تخت خواب تعداد زیادی از شهروندان از خدمات درمانی این بیمارستان بهره مند شدند.

به گزارش ایرنا بیمارستان های صحرایی مرکز بهداری رزمی شمال غرب نیروی زمینی سپاه همواره در طول سال و در مواقع حساس و مورد نیاز در اسرع وقت برای ارائه خدمات راه اندازی می شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha