وزیر کشور: باید از ظرفیت جوانان در تمامی جایگاه ها استفاده شود

یاسوج- ایرنا- وزیر کشور با تاکید براینکه جوانان مظهر خلاقیت هستند ، اظهار داشت: می توان هم در کار و مسئولیت اجرایی و هم به عنوان مشاور در تمامی پست ها و جایگاه ها از ظرفیت آنها استفاده کرد.

به گزارش ایرنا، احمد وحیدی  شامگاه سه شنبه در جمع جوانان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مشکلات استان کهگیلویه و بویراحمد به دست جوانان حل شدنی است گفت: جوانان وابستگی سیاسی، قومی، قبیله‌ای و منطقه‌ای ندارند و نباید هم داشته باشند.

وحیدی گفت:  جوانان به چشم‌اندازهای بزرگ فکر می‌کنند و به این دلیل است که راحت‌تر می‌توانند مسائل و مشکلات را حل کنند.
وی از جوانان خواست در مسائل کوچک نمانند و افق‌های بزرگی داشته باشند.
وحیدی از جوانان خواست که چند دسته و گروه نشوند و در چارچوب نظام، انقلاب و رهبری  حرکت کنند و از  مرزبندی در این چارچوب بپرهیزند  چراکه این شرط قطعی پیروزی است.  
وحیدی با بیان اینکه جناح بندی چپ و راست از رسومات مارکسیستی است توصیه کرد: جوانان مرزبندی‌های دروغین چپ و راست را بشکنند.
وی ضمن تاکید براینکه  با هم بودن جوانان معجزه می‌کند  ادامه داد: رزمندگان دوران دفاع مقدس با انسجام، معجزه‌های بزرگی ایجاد کردند.
وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی گفت: دشمنان داخلی و خارجی می‌خواهند تفرقه ایجاد کنند اگر یکی باشیم و همت داشته باشیم این نقشه دشمنان هم نقش برآب می‌شود.

وزیر کشور تصریح کرد: نباید فقط منتظر بمانیم که همه مسائل و مشکلات را دولت حل کند.
وی افزود: استاندار کهگیلویه و بویراحمد باید همراه جوانان باشد و زمینه را برای حضور جوانان فراهم کند.
وحیدی گفت: در این استان مشکلات فرهنگی و آسیب‌های اجتماعی وجود دارد که  دولت به تنهایی از پس حل مشکلات بر نمی آید و نیازمند همکاری همه است.
وی با اشاره به اینکه جوانان مرجعیت جدیدی در استان ایجاد کنند، گفت: چرا  در استان مفهوم خون‌بس وجود داشته باشد که  این ظلم در حق بانوان باید حذف شود.
وحیدی در پایان خاطرنشان کرد: هدف دولت این است که جوانان در صحنه حضور داشته باشند.

وزیر کشور ظهر امروز وارد استان کهگیلویه و بویراحمد شد و عصر سه شنبه با حضور در شورای اداری استان آیین تکریم و معارفه استاندار انجام شد

حضور در گلزار شهدای یاسوج و ادای احترام به مقام شامخ شهدا،دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و نشست با جوانان از دیگر برنامه های سفر یکروزه و فشرده وزیر کشور به استان کهگیلویه و بویراحمد بود.

هیات وزیران در جلسه مورخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۰، به پیشنهاد وزارت کشور و به استناد اصل (۱۳۸) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، به  سید علی احمدزاده به عنوان استاندار منتخب کهگیلویه و بویراحمد رأی اعتماد داد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha