۶ مهر ۱۴۰۰،‏ ۲۲:۲۳
کد خبرنگار: 2161
کد خبر: 84487229
۰ نفر

برچسب‌ها

۴۱ مرکز نیکوکاری در گلستان افتتاح شد

گرگان - ایرنا - فعالیت ۴۱ مرکز نیکوکاری در حوزه‌های مختلف تخصصی خدمات‌رسانی با حضور قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) و مسوولان گلستان در استان آغاز شد.

به گزارش شامگاه سه شنبه خبرنگار ایرنا ، آیین نمادین افتتاح این مراکز با حضور مصطفی خاکسار قهرودی قائم مقام کمیته امداد در کردکوی برگزار و با حضور جمعی از مسوولان مرکز نیکوکاری حضرت صدیقه طاهره (س) کردکوی افتتاح شد .

قائم مقام کمیته امداد کشور در این مراسم گفت : توسعه مراکز نیکوکاری با توجه به ضرورت واگذاری بیشتر امور به مردم اقدامی پسندیده و در راستای پیشبرد اهداف این نهاد است.

مصطفی خاکسار گفت: کمک های این نهاد به نیازمندان و مستمندان باید در مسیر ایجاد خودکفایی و خوداتکایی مددجویان باشد که به طور یقین، کمیته امداد امام راحل این امر را سرلوحه کار خود قرار داده است.

وی  اظهار داشت: راه اندازی مراکز نیکوکاری، موثرترین رویکرد کمیته امداد برای جذب مشارکت بیشتر مردم در حل مشکلات نیازمندان است‌

 مدیرکل کمیته امداد گلستان هم در پایان این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت : با بهره برداری از این مراکز تعداد مراکز نیکوکاری استان به ۳۴۰ مرکز افزایش یافت.

 عیسی بابایی اظهارداشت : در نظرداریم تعداد مراکز نیکوکاری گلستان تا پایان سال به ۴۰۰ مورد افزایش یابد.

بگفته وی در سال‌های گذشته رویکرد حاکم بر مراکز نیکوکاری محله محوری بود و هر مرکز تمام مشکلات منطقه پیرامونی را پوشش می داد ولی در سال جاری در تلاشیم تا مراکز نیکوکاری خدمات تخصصی به جامعه هدف ارایه دهند .

بابایی گفت : در سال گذشته مشارکت نیکوکاران در مراکز درمانی گلستان ۷۶۰ میلیارد ریال بود که این رقم در ۶ ماهه اول سال جاری به حدود هزار و ۹۰ میلیارد رسید

امام جمعه کردکوی هم به عنوان مسوول این مرکز خیریه به خبرنگار ایرنا اظهارداشت : این مرکز نیکوکاری با رویکرد خدمات حوزه درمانی به بیماران سخت درمان راه‌اندازی شده است

حجت الاسلام محمد شیخی افزود :‌هزینه های سنگین دارو و ویزیت به نحوی است که برخی از آحاد جامعه از عهده پرداخت هزینه های آن ناتوان هستند لذا با هدف کاهش آلام این بیماران مرکز نیکوکاری صدیقه طاهره (س) راه‌اندازی گردید.

  کردکوی در ۲۷ کیلومتری غرب گرگان واقع است .

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha