سرپرست دوچرخه‌سواری: برای برگزاری انتخابات باید اساسنامه به تایید برسد

تهران - ایرنا - سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری با اشاره به شرایط موجود و انتخابات پیش روی این فدراسیون گفت: باید اساسنامه را به تایید اتحادیه جهانی برسانیم و سپس مطابق آن انتخابات فدراسیون را برگزار کنیم.

به گزارش ایرنا، «رسول هاشم‌کندی» سه‌شنبه شب افزود: امیدوارم در این مدتی که سرپرست فدراسیون هستم امانت‌دار خوبی باشم و جامعه دوچرخه‌سواری هم حواشی را کنار بگذارد. ما باید همدل و در کنار هم اتفاقات خوبی را برای این ورزش رقم بزنیم. تلاش می کنیم امورات را برای نفر بعدی که می‌خواهد در راس کار قرار بگیرد، تسهیل کنیم و این به نفع ورزشکاران است. من سعی می کنم وظیفه خودم را به نحو احسن انجام بدهم و فکر می کنم جامعه دوچرخه سواری نیز با من همکاری خواهد کرد. از محمود رشیدی رئیس پیشین فدراسیون نیز بخاطر فداکاری که داشت، تشکر می کنم. در اولین فرصت سعی می کنم مقدمات انتخابات را فراهم کنیم اما اساسنامه داخلی را باید به تایید اتحادیه جهانی برسانیم که دیگر مشکلی نداشته باشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که به نظر می رسد در  دوچرخه سواری بیش از  یک اساسنامه وجود داشته باشد و کدام اساسنامه قرار است به تایید اتحادیه جهانی برسد گفت: مساله همین است و باید یک اساسنامه را با اتحادیه جهانی قطعی و طبق آن شرایط برگزاری انتخابات را فراهم کنیم. مساله چالش برانگیزی خواهد بود و ممکن است مقداری زمان بر باشد اما قطعا این کار را انجام می دهیم.

سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری در مورد تعیین تکلیف تیم های ملی و آغاز برنامه ها برای بازی های آسیایی نیز گفت: هفته بعد ابلاغ های جدید را صادر می کنیم و تلاش می کنیم در امور جاری فدراسیون تعللی پیش نیاد و همه چیز طبق روال عادی انجام شود. فکر نمی کنم مشکلی داشته باشیم و کارها طبق روال عادی انجام خواهد شد.

هاشم کندی در پاسخ به این پرسش که عنوان می‌شود انتخاب سرپرست مطابق اساسنامه نبوده و نگران نیست دوباره ارسال ایمیل هایی به اتحادیه جهانی آغاز شود، تصریح کرد: وزیر ورزش و جوانان در سخنانی که داشت پاسخ این دوستان را داد و نگران این مساله نیستم و بر اساس روال قانونی انجام وظیفه می کنم. کسانی که ایمیل می زنند نگران باشند چون پیگرد قانونی دارد و کاری که می کنند خیانت نسبت به مسائل داخلی کشور محسوب می شود. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha