هواداران استقلال ملاثانی خواستار ماندن این تیم در شهرخود شدند

اهواز - ایرنا - تعدادی از هواداران تیم فوتبال استقلال ملاثانی امروز سه شنبه با تجمع در مقابل استانداری خوزستان خواستار رسیدگی به مشکلات این تیم و ماندن انتخابات در ملاثانی شدند.

به گزارش ایرنا تیم استقلال ملاثانی سال قبل اولین فصل حضور خود در لیگ دسته اول فوتبال کشور را تجربه کرد که در نهایت توانست با کسب ۴۲ امتیاز در مکان سیزدهم جدول رده بندی جای بگیرد و جایگاه خود را در لیگ یک تثبیت کند.

چندی پیش موضوع انتقال این تیم از شهر ملاثانی مطرح شد و زمزمه های انجام این کار شنیده می شود؛ این در حالی است که هواداران متعصب استقلال ملاثانی مخالف جابه جایی تیم شهرشان به مکان دیگر هستند و در طی این چند روز بارها اعتراض خود را به گوش مسوولان استان رسانده اند.

تجمع کنندگان امروز ابتدا درب اداره کل ورزش و جوانان و سپس مقابل استانداری حضور یافته و با در دست داشتن بنرهایی خواهان رسیدگی به مشکلات این تیم شدند.

در حالی که برگزاری مسابقات لیگ یک کشور از چند روز دیگر آغاز می شود هنوز تکلیف تیم استقلال ملاثانی مشخص نیست و این موضوع باعث نگرانی هواداران شده است.

بسیاری از جوانان شهر ملاثانی، معتقدند که این تیم تنها دلخوشی منطقه محروم ملاثانی است و باید در این شهر باقی بماند.

یکی از هواداران استقلال ملاثانی گفت : این تیم تنها دلخوشی  جوانان منطقه محروم ملاثانی و زمینه ساز رشد استعدادهای ورزشی شهرستان است که امروز فردی غیربومی با همراهی دلالان قصد تصاحب تیم و سقوط آن به مراتب پایین تر را دارد.

عبادی افزود: متاسفانه فردی که مدعی مالکیت شده در طول یک سال اخیر و علیرغم شگفت آفرینی بازیکنان و کادر فنی استقلال ملاثانی در لیگ اول کشور ، مشغول حاشیه آفرینی و مشکل تراشی برای تیم بوده است.

وی اضافه کرد : ما خواهان سپردن اداره امور تیم به هیات فوتبال استان یا اداره کل تربیت بدنی تا تعیین تکلیف مالکیت آن هستیم و از سویی انتظار داریم دستگاه های قضایی و امنیتی با دلالان برخورد جدی کند .

وی گفت: استقلال ملاثانی نماد هویت و تاریخ فوتبال شهرستان باوی است که از سال ۱۳۶۳ تاسیس و به کانون جوانان مستعد و علاقمند به فوتبال تبدیل شد .

امروز سه شنبه قرعه کشی رقابت های لیگ یک فوتبال کشور انجام شد و تیم استقلال ملاثانی در هفته نخست میزبان تیم رایکا بابل خواهد بود. هنوز زمان دقیق مسابقات مشخص نشده است.

تیم استقلال ملاثانی فصل گذشته حضور نسبتا موفقی در رقابت ها داشت و برای اینکه بتواند در این فصل عملکرد بهتری داشته باشد هر چه زودتر باید تکلیف این تیم مردمی مشخص شود.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha