ناوگان حمل و نقل جاده‌ای مسافر فارس آماده بازگرداندن زائران اربعین است

شیراز- ایرنا- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس گفت: ناوگان حمل و نقل جاده‌ای مسافر این استان آماده انتقال زائران اربعین حسینی در کشور عراق، از مرزهای غربی کشور به فارس است.

روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس در گزارش سه‌شنبه خود به نقل از علیرضا سیاهپور افزود: ناوگان حمل و نقل جاده‌ای مسافر استان برای این منظور آمادگی کامل دارد و با توجه به اینکه تکریم و خدمت رسانی به زائران را تکلیف شرعی می‌دانیم از تمام ظرفیت‌ها برای انجام این وظیفه استفاده خواهیم کرد.
او ادامه داد: بر این اساس، تمام شرکتهای حمل و نقل مسافر جاده‌ای فارس بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده باید در تامین ناوگان مورد نیاز هماهنگی‌ها و برنامه ریزی‌های لازم را داشته باشند و بر اجرای مطلوب روند جابجایی و بازگشت زائران اعزامی به کشور عراق نظارت مستمر و دقیق داشته باشند.
 وی، بر لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به منظور جلوگیری از شیوع کرونا تاکید کرد و گفت: با توجه به بسیج تمام نیروها و امکانات موجود در استان و حضور کارشناسان در پایانه‌های مسافربری، پیش بینی می‌شود که کار جابجایی زائران اربعین حسینی (ع) همچون سال‌های گذشته با ایمنی و مطلوبیت کامل انجام شود.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌های فارس افزود: پرسنل و ناوگان تحت کنترل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای این استان با آماده باش کامل و به طور شبانه روزی آماده خدمت رسانی در این زمینه هستند و برای تحقق این مهم قرارگاه انتقال زائران به استان فارس نیز در این اداره کل تشکیل شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha