برگزاری سوگواره آئینی زخم عتیق با اجرای ۱۰ مجلس تعزیه

تهران- ایرنا- انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس سوگواره آئینی زخم عتیق به مناسبت دهه پایانی ماه صفر با اجرای ۱۰ برنامه شبیه‌خوانی برگزار خواهد شد.

به گزارش ایرنا، انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح  و نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی سوگواره آئینی زخم عتیق را برگزار خواهند کرد. این برنامه به مدت ۱۰ شب و پس از نماز مغرب و عشا در محوطه بنیاد فرهنگی روایت فتح برگزار خواهد شد.

حضرت شاهچراغ (ع)و برادران،متوکل عباسی، مسلم بن عقیل، دو طفلان مسلم، حضرت قاسم بن الحسن (ع)، حضرت علی اکبر(ع)، حضرت عباس (ع)، حضرت امام حسین (ع)، بازار شام و امام رضا (ع) عناوین تعزیه هایی هستند که در این ۱۰ شب علاقه‌مندان می توانند  با حضور در این ویژه برنامه آئینی دیدن کنند.

برگزاری سوگواره آئینی زخم عتیق با اجرای ۱۰ مجلس تعزیه

بنا بر اعلام انجمن تئاتر اتقلاب و دفاع مقدسٍ دوستداران هنر تعزیه و شبیه خوانی می توانند با حضور در بنیاد فرهنگی روایت فتح واقع در میدان فردوسی ابتدای خیابان سپهبد قرنی نبش خیابان فلاح پور تا ۱۵ مهر ماه از این برنامه استفاده کنند.

همچنین به سه عکس برگزیده این سوگواره که توسط عکاسان رسانه ها، خبرگزاری‌ها و جراید طی شب‌های این مراسم ثبت شود جوایزی از سوی انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس اهدا خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha