رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم منصوب شد

تهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛ دکتر محمد خلج امیرحسینی به عنوان رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی منصوب کرد.

به گزارش امروز سه شنبه وزارت علوم، در حکم انتصاب خلج امیرحسینی آمده است: ضروری است برنامه‌ریزی کارشناسی و دانش‌بنیان در راستای تحقق اهداف اسناد فرادستی از جمله نقشه جامع علمی کشور، سند دانشگاه اسلامی، بیانیه گام دوم، برنامه‌های راهبردی گروه، دانشکده و دانشگاه، دیپلماسی و مرجعیت علمی، آموزش و پژوهش تیمی، گروهی و هدفمند، گسترش فرهنگ جهاد علمی، فناوری و نوآوری، تولید ثروت از دانش، تقویت دین‌باوری، اخلاق‌مداری، شاگردپروری و تربیت نسل‌های عالم‌تر، عاقل‌تر و داناتر از گذشته صورت پذیرد.

زلفی گل خطاب به رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی عنوان کرده است که از وی انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی و روحیه انقلابی و راهبردهای اساسی دولت مردمی، و مشارکت همکاران آن مرکز، ضمن اصلاح ساختارها و بهینه سازی فرایندها و به کارگیری روش‌های نوین، اقدامات اساسی در راستای جذب اعضای هیئت علمی متخصص، متعهد و انقلابی و تامین منابع انسانی نخبه و کارآمد در دانشگاه‌ها به عنوان «کارخانه انسان‌سازی و مبداء همه تحولات»، به عمل آورد.

محمد خلج امیرحسینی عضو هیات علمی و استاد تمام دانشگاه علم و صنعت ایران است که مدرک کارشناسی را سال (۱۳۷۱)، کارشناسی ارشد را سال (۱۳۷۴) و دکترا را سال (۱۳۷۷) در رشته مهندسی برق از دانشگاه علم و صنعت ایران اخذ کرد.

وی در زمینه‌های؛ مدارهای پسیو مایکرویو، آنتن‌های مایکرویو و انتشار امواج رادیویی تحقیقاتی را انجام داده است. از تجارب آموزشی امیرحسینی نیز به کار در موضوعات میدان‌ها و امواج، مدارهای مایکرویو وRF و فیلتر و سنتز اشاره کرد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نامه‌ای جداگانه از زحمات دکتر رضوان‌طلب رئیس سابق مرکز جذب اعضای هیات علمی در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha