پلمب خانه‌ای در فسا که مرکز فروش مواد مخدر بود

شیراز-ایرنا- فرمانده انتظامی  شهرستان فسا گفت: یک واحد مسکونی در این شهرستان به دلیل فروش مواد مخدر با دستور قضایی پلمب شد.

سرهنگ محمدهاشم قسام روز سه شنبه به ایرنا اظهار داشت: در اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی، افسران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فسا، شناسایی و برخورد با خرده فروشان که دسترسی افراد به مواد مخدر را آسان می‌کنند به صورت جدی در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: در این راستا ماموران انتظامی با اقدامات پلیسی و مراقبت‌های شبانه روزی، یک واحد منزل خالی از سکنه که تنها برای فروش مواد مخدر استفاده می‌شد را در محله کوی سلمان  شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی فسا به تعبیه دریچه‌ای روی درب ورودی جهت شناسایی مشتری توسط مالکین منزل اشاره کرد و گفت: در بازرسی از محل، ۶۸۶ بسته کوچک به میزان ۶۰۰ گرم انواع مواد مخدر و آماده فروش، یک دستگاه ترازو و  یک دستگاه خودپرداز نیز کشف شد.
سرهنگ قسام خاطر نشان کرد: افسران پلیس در این رابطه ۲ خرده فروش را دستگیر و منزل نیز با دستور مقام قضایی پلمب کردند.

عامل انتشار اکاذیب علیه دانشگاه فسا به دام پلیس فتا افتاد

فرمانده انتظامی شهرستان فسا به ایرنا همچنین گفت:  عامل انتشار اکاذیب علیه دانشگاه علوم پزشکی فسا در فضای مجازی توسط افسران پلیس فتا شناسایی شد. 

سرهنگ قسام اظهار داشت : در پی اعلام شکایت حراست دانشگاه علوم پزشکی مبنی بر انتشار مطالب توهین آمیز و انتشار اکاذیب در فضای مجازی علیه این مرکز، رسیدگی به پرونده در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: کارشناسان با رصد مستمر فضای مجازی، عامل انتشار محتوا که ترفندهای سایبری را برای فاش نشدن هویت واقعی خود به کار بسته بود شناسایی و با دستور مقام قضائی به پلیس فتا احضار کردند.

فرمانده انتظامی فسا ادامه داد: متهم در مواجهه با ادله پلیس، انگیزه خود را مشکلات شخصی و انتقام جویی از آن مجموعه عنوان کرد.

سرهنگ قسام با بیان اینکه عامل انتشار پس از تکمیل پرونده روانه دادسرا شد، خاطر نشان کرد: متاسفانه استفاده ناصحیح برخی کاربران از شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاشتن مسائل شخصی خود در این فضا، منجر به تشویش اذهان عمومی، ایجاد جو بدبینی و ... در جامعه می شود که تبعات جبران ناپذیری را به دنبال دارد.

شهرستان فسا در فاصله ۱۳۰کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha