صنایع استان سمنان امسال۶.۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید گرفتند

سمنان- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: ۶ هزار و ۳۳۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید از خرداد ۱۴۰۰ تاکنون به تولیدکنندگان استان پرداخت شد.

به گزارش ایرنا، علی تشنه دل روز سه شنبه در سیصد و پنجمین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیداستان سمنان در سالن یادگار امام(ره)استانداری افزود: ۶ هزار و ۳۳۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید امسال به ۶۷ واحد تولیدی صنعتی استان پرداخت شد.

وی تصریح کرد: در قالب تسهیلات رونق تولید ۱۴۰۰ تا کنون ۱۴۶ واحد تولیدی صنعتی جهت دریافت تسهیلات به ارزش بیش از ۳۷ هزار میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی شدند و پرونده ۷۹ واحد صنعتی جهت عقد قرارداد در بانکهای استان در دست بررسی است.

وی ادامه داد: با پرداخت تسهیلات به ارزش بیش از ۷۰۰ میلیارد ریال به ۶۵ واحد صنعتی و کشاورزی امروز موافقت و مشکلات بانکی ۲ واحد تولیدی استان در حوزه گردشگری و کشاورزی بررسی شد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به دیگر دستور کار این جلسه افزود: گزارشی از سوی دستگاه های اجرایی استان و بانکهای عامل در خصوص بررسی درخواست های باقی مانده در سامانه ستاد تسهیل،  گزارش کمیسیون بانکهای استان در خصوص اقدامات انجام شده برای موارد ارجاع شده به هیات خبرگان بانکی استان ارائه شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha