کارنامه کنکور کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۱۴۰۰ منتشر شد

تهران- ایرنا- کارنامه آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال ۱۴۰۰ برای تمامی داوطلبان در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا، نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه پزشکی سال ۱۴۰۰ روز یکشنبه چهارم مهرماه ۱۴۰۰ اعلام شد و اکنون کارنامه تمامی داوطلبان شرکت کننده در آزمون در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir قرار گرفته است.

آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه پزشکی سال ۱۴۰۰ در چهار نوبت صبح و عصر روزهای ۳۱ تیر و یکم مرداد در ۳۵ دانشگاه علوم پزشکی و ۴۰ حوزه امتحانی در قالب ۴۳ رشته و ۱۰ مجموعه رشته برگزار شد.

در این آزمون تعداد ۷۲ هزار و ۸۱۵ نفر ثبت نام کرده بودند که تعداد ۴۶ هزار و ۳۱۶ نفر در آزمون شرکت کردند و ۲۶ هزار و ۴۹۹ نفر (معادل ۳۶ درصد) غایب بودند.

در مجموع ظرفیت پذیرش دانشجو در این مقطع تعداد ۴ هزار و ۲۷ نفر اعلام شده بود که از این میان ۹۸۶ نفر ظرفیت شهریه پرداز و ۳ هزار و ۴۱ نفر ظرفیت عادی در نظر گرفته شد.

ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد در هر دانشگاه طی یکی از روزهای مشخص شده در بازه زمانی ۱۰ تا ۱۷ مهرماه ۱۴۰۰ بر اساس اعلام هر یک از دانشگاه‌های پذیرنده در سامانه اینترنتی همان دانشگاه صورت می‌گیرد.

تمامی پذیرفته شدگان fبرای اطلاع از زمان، مکان، مدارک مورد نیاز و نحوه ثبت نام به سامانه دانشگاه پذیرفته شده مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha