مشاور وزیر علوم در امور علمی، تحقیقاتی و فناوری منصوب شد

تهران - ایرنا - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری «علی خیرالدین» را به عنوان «مشاور خود در امور علمی، تحقیقاتی و فناوری» منصوب کرد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از وزارت علوم، در بخشی از حکم محمدعلی زلفی‌گل خطاب به علی خیرالدین مشاور وزیر در امور علمی، تحقیقاتی و فناوری» آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی در حوزه آموزش عالی، به موجب این حکم به سمت «مشاور وزیر در امور علمی، تحقیقاتی و فناوری» منصوب می شوید. انتظار می‌رود با هم‌فکری، هم‌اندیشی و هم‌یاری صاحب‌نظران در اتاق‌های فکر، اهداف و سیاست‌های این وزارت در زمینه راهبری دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری بر پایه سیاست‌های دولت محترم و در چارچوب برنامه‌های ارائه شده اینجانب به مجلس شورای اسلامی تحقق یابد.

وی تصریح کرد: امید است با ارایه راهکارها و راهبردهای عملیاتی حاصل از اتاق‌های فکر  این اهداف تحقق یابد: آموزش و پژوهش هدفمند، مهارت‌افزایی در آموزش و پژوهش، مرجعیت و دیپلماسی علمی، اشتغال و کارآفرینی، کاربردی‌سازی تحقیقات،تولید ثروت از دانش، پیگیری تاسیس معاونت فناوری و نوآوری

وزیر علوم در این حکم توفیق خیرالدین مشاور جدید خود در امور علمی ، تحقیقاتی و فناوری را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواستار شد.

دکتر علی خیرالدین استاد تمام ممتاز دانشگاه سمنان در رشته عمران و سازه دارای بیش از ۴۰ سال سابقه تدریس در آموزش عالی،۱۲ کتاب تألیفی، بیش از ۵۰۰ مقاله آی اس آی (ISI) و علمی پژوهشی و چندین طرح بین المللی و ملی و ثبت اختراع است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha