تاکید معاون سازمان بازرسی بر حمایت از تولید واکسن «رازی کووپارس»

تهران - ایرنا - معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به طی مراحل فنی و قانونی تولید واکسن «رازی کووپارس» و نتایج مطلوب حاصله از اجرای فازهای سه‌گانه کار آزمایی بالینی آن، بر تسریع در اجرای مراحل نهایی تولید و تزریق عمومی آن تاکید کرد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از سازمان بازرسی کل کشور، غلامعباس ترکی به همراه بازرس کل امور جهاد کشاورزی و بازرس کل امور صمت سازمان با حضور رئیس و مدیران موسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی از بخش‌های مختلف تحقیقاتی موسسه و مراحل نهایی طرح کار آزمایی بالینی واکسن « رازی کووپارس» بازدید کرد.

در این بازدید، مسئولان موسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی توضیحاتی در خصوص مشخصات و مزایای واکسن « رازی کووپارس» و چگونگی طی مراحل قانونی جهت اجرای فازهای سه‌گانه کار آزمایی بالینی و مشکلات و مسائل کنونی از جمله کمبود نقدینگی موسسه برای تولید انبوه، تعیین تکلیف واکسن‌های تولید شده، کندی پیشرفت اجرای فاز سه، (به دلیل هم‌زمانی با واردات تعداد بالای واکسن در روزهای اخیر و کمبود داوطلب) ارائه کردند.

همچنین با نظر معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان بازرسی کل کشور مقرر شد رئیس موسسه نسبت به اعلام کتبی مشکلات و موانع تولید انبوه واکسن «رازی کووپارس» به سازمان بازرسی کل کشور اقدام کند تا پیگیری لازم به منظور رفع موانع تولید انجام شود.

در جریان این بازدید معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان بازرسی کل کشور  ضمن تاکید بر اطلاع‌رسانی دقیق از فرایند و نتایج حاصله درباره واکسن «رازی کووپارس» در گفت‌وگو با برخی مراجعان دیدگاه آنان را جویا شد که مراجعه‌کنندگان از فرایند اجرای طرح ابراز رضایت کردند.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha