نام شهید حاج قاسم سلیمانی استکبار را به وحشت انداخته است

قصرشیرین- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سرپل ذهاب گفت: ایران اسلامی قرارگاه دنیا و اسلام است و نام شهید حاج قاسم سلیمانی استکبار را به وحشت انداخته است از این رو پاسداری از ارزش های اسلام و انقلاب بازنشستگی ندارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرهنگ پاسدار نوروز اکبری عصر سه شنبه در یادواره ۱۱ شهید روستای گنجوره بخش قلعه شاهین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دوران دفاع مقدس افزود: انقلاب اسلامی با فرمان امام راحل (ره) اتفاق افتاد و جوانان ما با تاسی از امام حسین(ع) و اهل بیت(ع) و پیابر مکرم اسلام (ص) پای واقعه اسلام حضور پیدا کردند و از جان خود گذشتند تا اسلام را زنده نگه دارند.  

  وی اظهار داشت: ما تمام وجود پای این انقلاب ایستاده ایم، زیرا که انقلاب اسلامی بعنوان یک گوهر ناب بوده و در راستای اعتلای نام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید پای پاسداری از آن بایستیم.  

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سرپل ذهاب گفت: رزمندگان سپاه اسلام و شهدای جان برکف به رهبری امام راحل در برابر تمام دنیای کفر و استکبار ایستادگی و مقاومت کرده و با حضور در جبهه ها به جانفشانی پرداخته و ابهت پوشالی آنها را درهم شکستند.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه با بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت در هشت سال جنگ تحمیلی بارها مورد حمله هوایی، گلوله باران و موشک باران ارتش بعث قرار گرفت و در این مدت ۸۵۶ شهید، یک هزار و ۴۰۰ جانباز و ۱۱۲ آزاده سرافراز تقدیم نظام اسلامی کرده است.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha