استاندار تهران خواستار بازخوانی ارزش‌های دفاع مقدس شد

تهران- ایرنا- استاندار تهران با تاکید بر بازخوانی ارزش های دفاع مقدس در بین آحاد جامعه به ویژه نسل جوان اعلام کرد: استمرار راه شهدا در میان نسل جوان در گرو بازخوانی این ارزش های منحصر به فرد است.

به گزارش ایرنا، انوشیروان محسنی بندپی روز سه شنبه در آیین تجلیل از ایثارگران دفاع مقدس در سالن اجتماعات شهدای گمنام استانداری تهران، گفت: برای استمرار راه شهدا زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت ضروری است و هفته دفاع مقدس یادآور رشادت های همه اقشار جامعه در صحنه نابرابر جنگ و افتخار آفرینی برای کشور است.

وی افزود: زمانی که انقلاب به پیروزی رسید، شعارها و آرمان های انقلاب لرزه ای بر پیکره نظام سلطه انداخت و امروز با برگزاری آیین گرامیداشت هفته دفاع مقدس برای حفظ دستاوردهای خون شهدا و تداوم راه امام راحل و رهبری تلاش می کنیم.

استاندار تهران تاکید کرد: امروز بازخوانی رشادت های دوران دفاع مقدس که با وحدت و همدلی همه آحاد جامعه در مقابل تسلیحات پیشرفته بلوک شرق و غرب شکل گرفت، امری ضروری است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه جنگ همچنان علیه ملت ایران ادامه دارد، خاطرنشان کرد: امروز قدرت های استکباری تمایلی به جنگ به شیوه کلاسیک و نظامی ندارند بلکه با خباثت و اعمال تحریم های ظالمانه معیشت و اشتغال مردم را هدف قرار دادند اما باز هم ملت ایران سربلند از این جنگ بیرون خواهد آمد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha