وضعیت کنونی سازمان تعزیرات با ثبات است

تهران- ایرنا- رئیس سابق سازمان تعزیرات حکومتی وضعیت کنونی سازمان تعزیرات را با ثبات عنوان کرد و گفت: سازمان تعزیرات حکومتی یکی از سازمان‌های بسیار سالم و کارمندان آن پاک دست هستند.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از سازمان تعزیرات حکومتی، جمال انصاری در آیین تکریم و معارفه رئیس سازمان تعزیرات حکومتی افزود: قطعاً عملکرد چهار ساله سازمان تعزیرات در این شرایط ممکن نیست اما انجام وظایف در شرایط فعلی جامعه نیازمند مجاهدت و ایثار بود تا آرامش برای مردم فراهم شود.

وی ادامه داد: اکنون سازمان تعزیرات یک آرامش و ثباتی دارد و این جز لطف خدا و تلاش‌های همکاران من در سراسر کشور نیست و این باعث شده سازمان در کنار سایر دستگاه‌های حاکمیتی بتواند خدمت ارائه بدهد.

انصاری اظهار داشت: آنچه با همکارانم در مشی مدیریتی انجام دادیم، حق مردم و وظیفه و تکلیف سازمانی بوده و اگر این هفته را که به نام هفته دفاع مقدس است سرلوحه قرار دهیم، همه آنچه انجام دادیم یک تکلیف بوده و امیدوارم این اقدامات وظیفه ما در قبال مردم را ادا کرده باشد.

وی با اشاره به اینکه خدمت به مردم موهبتی است که سختی خود را دارد چون مسئولیت امانت است، تصریح کرد: امیدوارم باز هم توفیق خدمت داشته باشم و سعی ما این بوده که مطالبات مردم را محقق کنیم و با وجود محدودیت‌هایی که وجود داشت، طبیعی بود که باید خود را با شرایط همسان می‌کردیم.

رئیس سابق سازمان تعزیرات حکومتی گفت: تلاش می‌کنم تجربه‌ای که از حضور در دولت کسب کردم به همکاران قضایی‌ام انتقال بدهم زیرا این انتقال تجربه به تعامل بین قوا و ارائه خدمات شایسته‌تر کمک می‌کند.

وی گفت: تلاش‌های بسیاری برای ارتقای سازمان انجام شد و در بخش پرسنلی و بودجه‌ای سعی کردیم به ثبات برای تقویت پایه‌های سازمان برسیم.

براساس این گزارش، مراسم تکریم جمال انصاری رئیس سابق سازمان تعزیرات حکومتی و معارفه احمد اصانلو معاون وزیر و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با حضور امین حسین رحیمی وزیر دادگستری، درویشیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور، مویدی رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و جمعی از مدیران سازمان بازرسی کل کشور و معاونان و مدیران سازمان تعزیرات حکومتی برگزار شد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha