عزت و اقتدار امروز نظام جمهوری‌اسلامی مرهون خون شهداست

ارومیه- ایرنا- مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: عزت و اقتدار امروز نظام جمهوری‌ اسلامی ایران مرهون خون شهداست که باید همچنان حفظ و گرامی داشته شود.

حجت الاسلام علی متین روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به رشادت های رزمندگان و ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس،  افزود: شهید مصداق عینی شهادت است که با انتخاب آگاهانه و در کمال خلوص، هستی خود را یکجا به آفریدگار جهان تقدیم می‌کند و به سرچشمه بقا و حیات پیوند پیدا می‌کند.

وی اضافه کرد: در دوران هشت سال دفاع مقدس آنچه که موجب برتری ما نسبت به دشمن شد، اخلاص و خدایی بودن شهیدان و رزمندگان بود.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی ادامه داد: اگر انسان تحت ولایت الله باشد کارهایی که انجام می دهد دارای ارزش می شود و اگر تحت ولایت طاغوت باشد کارهایش ضدارزش خواهد شد.

حجت الاسلام متین اظهار داشت: دفاع مقدس، طلیعه جاودانه غرور ملی است؛ هنگامه اتحاد و همبستگی ملی مردم در دفاع از شریعت اسلام و مرزهای سرزمینی است که با نثار خون پاک فرزندان این مرز و بوم و ایثار و مجاهدت های مثال زدنی آنها جاودانه شد.

وی اضافه کرد: هفته دفاع مقدس در واقع نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از حریم این سرزمین است،  روزهایی که ذره ذره خاک میهن اسلامیمان، سربلندی ملتی را شهادت می دهد که سرافرازانه در مقابل دنیای کفر و استکبار، مقاوم تر از کوه ایستادگی کرده و بر بلندای قله‌ی افتخار و بیرق آزادگی را به اهتزاز درآوردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha