۶ مهر ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۰۴
کد خبرنگار: 3115
کد خبر: 84486324
۰ نفر

برچسب‌ها

سه فرد متهم به آزار و اذیت در شیراز دستگیر شدند

شیراز-ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب شیراز با غیرکارشناسی خواندن اظهارنظرهای مطرح شده در فضای مجازی، از دستگیری سه متهم به آزار و اذیت با تلاش و پیگیری مستمر قضایی و تلاش‌ شبانه‌روزی ضابطان خبر داد.

 روابط عمومی دادگستری استان فارس در مطلب ارسالی روز سه‌شنبه از قول سید مصطفی بحرینی افزود: این متهمان ۶ شاکی دارند و دستورات مقتضی در خصوص رسیدگی خارج از نوبت به پرونده و تکمیل تحقیقات صادر شده است.
این مقام قضایی با بیان اینکه در تحقیقات اولیه مشخص شده که انگیزه متهمان سرقت بوده است، گفت: در ادامه بزه سرقت، متهمین اقدام به آزار و اذیت شکات کرده اند که پس از دستگیری این افراد در راستای تکمیل تحقیقات پرونده در اختیار بازپرس ویژه در دادسرای شیراز قرار گرفته اند.
دادستان شیراز در ادامه با غیر کارشناسی خواندن اظهارنظرهای منتشر شده در فضای مجازی بیان داشت: اقدامات بعدی دستگاه قضایی در خصوص این پرونده مطابق دستورالعمل اطلاع رسانی قوه قضائیه و در موعد مقرر اطلاع رسانی خواهد شد.
دادستان شیراز تصریح کرد: مردم نسبت به جوسازی افراد غیر مسئول در فضای مجازی هوشیار باشند و اخبار را از منابع رسمی و موثق دنبال کنند.

پیش از این یک فایل صوتی در شبکه‌های اجتماعی منتشر و آماری از آزار بانوان در یک بوستان کوهستانی شیراز مطرح شده بود که به گفته دادستان، این آمار صحت ندارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha