تصادف اتوبوس مسافری در جاده زنجان تلفات جانی نداشت

زنجان - ایرنا - جانشین رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: برخورد یک دستگاه اتوبوس مسافری با یک دستگاه خودروی سواری و تریلر در آزاد راه زنجان - تبریز، تلفات جانی در پی نداشت.

سرهنگ مهدی میناخانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این حادثه رانندگی حوالی ساعت ۲:۳۰ بامداد امروز /۶ مهرماه/ در این مسیر ارتباطی زنجان اتفاق افتاد که به سه دستگاه خودرو، خساراتی وارد شد.

وی اظهار داشت: این اتوبوس مسافری متعلق به شرکت تعاونی سیر و سفر است که با ۱۰ مسافر از مبدا تهران به مقصد جلفا درحال حرکت بود در کیلومتر ۵۹ خط شمالی با یک دستگاه خودروی سواری و تریلر که با یکدیگر تصادف کرده بودند برخورد کرد.

میناخانی افزود: در یک حادثه رانندگی دیگر نیز که حوالی ساعت ۱۸ روز گذشته /دوشنبه ۵ مهر ماه/ در مسیر ارتباطی زنجان - طارم بر روی "پل انذر" بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری و کامیون اتفاق افتاد ۲ نفر جان باختند و یک نفر نیز مصدوم و به منظور درمان به بیمارستان منتقل شد.

وی با بیان اینکه این تصادف رانندگی به علت انحراف به چپ از جانب راننده کامیون اتفاق افتاد، اظهار داشت: در حادثه رانندگی روز یکشنبه نیز که حوالی ساعت ۲۰:۳۰ در کیلومتر ۲۵ جاده زنجان - طارم و بین ۲ دستگاه خودروی سواری پراید و وانت نیسان اتفاق افتاد یکی از سرنشینان پراید فوت کرد.

جانشین رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: بر اثر وقوع این حادثه رانندگی ۲ نیز مصدوم و روانه بیمارستان شدند که علت آن نیز انحراف به چپ از جانب راننده خودروی سواری پراید بود.

به گزارش ایرنا، در پنج ماهه امسال (فروردین تا پایان مرداد ماه) تعداد جانباختگان ناشی از تصادفات رانندگی در سطح مسیرهای ارتباطی استان زنجان به ۱۱۳ نفر رسید که این میزان نسبت به مدت مشابه پارسال که ۱۱۱ نفر کشته شده بودند ۲ درصد افزایش نشان می دهد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha