فکری: از خود استقلالی‌ها ضربه خوردم

تهران- ایرنا- سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال گفت: من از خود استقلالی‌ها ضربه خوردم و رقیبان به من کاری نداشتند.

به گزارش ایرنا، «محمود فکری» دوشنبه شب در گفت و گویی تلویزیونی در خصوص تیم نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: یکی از مشکلات فصل گذشته نفت مسجد سلیمان ساختار آنها بود. نظم مالی آن ها نیز یکی دیگر از مشکلات آنها بود.

وی ادامه داد: پس از تماس های زیادی که با مسوولان داشتیم تصمیم به ادامه همکاری گرفتیم و قرار بود امضای آن در تهران انجام شود. دوستان نگران بودند که من همکاری نکنم. البته من گفتم که اگر صد میلیارد هم به من پیشنهاد دهند، باز هم من هستم. 

وی ادامه داد: در تهران بندهایی اضافه شده بود که من گفتم شما دوست ندارید قرارداد ببندید. در یک بند نوشتند که اگر سه بازی پشت هم ببازیم من اخراج می شوم. این اتفاق افتاد که همکاری ما صورت نگرفت. انگار همه چیز آماده بود تا با من همکاری صورت نگیرد.  

فکری گفت: تیمی مثل نفت مزایا و اختیارات زیادی ندارد که بخواهد زمان را از دست بدهد و حواشی داشته باشد. آنها باید به نحوی تیم ببندند که زنگ تفریح لیگ نشوند.

وی تاکید کرد: من مردم مسجد سلیمان را دوست دارم و هر وقت احساس کنم که می توانم به آنها کمک کنم، این کار را انجام می دهم. 

سرمربی اسبق استقلال در مورد حواشی رای کمیته استیناف تصریح کرد: از کمیته استیناف انتظار داشتم شواهد را ببیند. نساجی مبلغی را از استقلال درخواست کرده بود و هیات مدیره در آن جلسه عقد قراردادم بودند و حاضر شده بودند تا 2 میلیارد بدهند اما نساجی مبلغ بیشتری می خواست.

وی افزود: اعضای هیات مدیره استقلال به گفتند که ما تا دو میلیارد می دهیم و اگر بیشتر بود خودتان بپردازید. من 65 درصد از قراردام را از استقلال گرفتم و قرارداد فصل جدید را بخشیدم. 

وی بیان کرد: من با مسوولان نساجی رفیق بودم و آنها به من گفته بودند که اگر از استقلال پیشنهاد داشتی به آنجا برو. من فکر نمی کردم کمیته استیناف همچین رای را بدهد. من انتظار داشتم قاضی این موضوع را تشریح کند. 

فکری در مورد اظهارات خود در مورد استقلال گفت: من به مسائل مختلف اشاره کرده بودم و الان همه می دانند که فشار و هجمه زیادی به من وارد شد. استراماچونی هم با اینکه شرایط بهتری داشت در اوایل کار نتیجه نگرفت اما به من هجمه زیادی وارد شد.

سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: در حق استقلال بدی کردند. من از خود استقلالی‌ها ضربه خوردم و رقیبان به من کاری نداشتند. به من هزاران ایراد می گرفتند. خیلی از هواداران را در خیابان می بینم که بارها تاکید کردند که چه کاری با من کردند. 

وی افزود: انتظار داشتم از من حمایت شود و من مطمئن بودم که امسال می توانستم یکی از جام ها را بدست بیاورم. محمود فکری از باخت استقلال خوشحال نشد بلکه از ناملایمتی ها ناراحت بود.

فکری تاکید کرد: هنوز هم به من فحاشی می شود. در هیچ دوره ای به پیشکسوتان مثل من توهین نشده بود. در فضای نا سالم، آدم های سالم ضربه می خورند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha