تاب بازی کودک ۹ ساله را در کرمانشاه به آغوش مرگ فرستاد

کرمانشاه - ایرنا -فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: کودک ۹ ساله ای روز دوشنبه در یکی از محلات این شهر حین تاب بازی در منزل به علت از دست دادن تعادلش و گیر کردن طناب به دور گردنش دچار خفگی شد و جانش را از دست داد.

سرهنگ "علیرضا دلیری" روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد حادثه منجر به فوت در شهرک دولت آباد کرمانشاه تیمی از ماموران راهی محل شدند.

وی افزود: پس از حضور ماموران کلانتری ۲۵ دولت آباد در محل حادثه که یک منزل مسکونی بود مشخص شد کودک ۹ ساله ای به نام معراج زمانی که تنها بوده سوار تاب می شود که حین بازی تعادل خود را از دست داده و در یک فعل و انفعال طناب به دور گردنش گیر می کند.

سرهنگ دلیری تصریح کرد: پس از این حادثه، کودک در اثر فشار ناشی از وزن بدنش و سقوط از بالای تاب متاسفانه جانش را از دست داد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه در پایان از تشکیل پرونده ای در این خصوص و انتقال جسد کودک به پزشکی قانونی خبر داد.

۲۵ تن کود شیمیایی قاچاق در کنگاور کشف شد

فرمانده انتظامی کنگاور از کشف ۲۵ تن کود شیمیایی قاچاق به ارزش سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ "عنایت فلاحی" اظهار داشت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید زنگنه حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون مشکوک و آن را توقیف کردند.

وی افزود: طی بررسی های صورت گرفته از کامیون توقیفی، ۵۰۰ کیسه ۵۰ کیلو گرمی جمعا به وزن ۲۵ تن کود شیمیایی قاچاق کشف شد.

سرهنگ فلاحی با بیان اینکه ارزش محموله قاچاق کشف شده به سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال می رسید، از دستگیری یک نفر در این راستا خبر داد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha