۲ نفر در تصادف هنگام عملیات مهار آتش در کازرون مصدوم شدند
عکس تزئینی است

شیراز- ایرنا- کرم اله رنجبر معاون برنامه‌ریزی فرمانداری ویژه کازرون و یک نیروی امدادگر محلی در عملیات مهار آتش‌سوزی در ارتفاعات این شهرستان بر اثر برخورد وسیله نقلیه با آنها مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کازرون سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا گفت:‌ معاون برنامه‌ریزی فرمانداری ویژه این شهرستان شامگاه دوشنبه به منظور نظارت بر عملیات مهار آتش در ارتفاعات منطقه کمارج حضور یافته بود، آتش‌سوزی که در نهایت ساعت ۲ بامداد سه‌شنبه خاموش شد.  
سید مجتبی ایران محبوب درباره جزئیات حادثه تصادف شامگاه دوشنبه گفت: یک خودروی عبوری با سرعت زیاد در هنگام عملیات نظارت و مهار آتش با معاون فرماندار کازرون و یک نفر از اهالی روستا برخورد کرد و محل را ترک کرد.
وی اظهار داشت:  در این حادثه، این افراد دچار شکستگی در نقاط مختلف بدن شدند و برای درمان به بیمارستان ولیعصر کازرون انتقال یافتند.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کازرون گفت: بنا بر اعلام منابع درمانی، حال عمومی مصدومان این حادثه مساعد است و آنها در حال طی درمان و مراقبت‌های لازم هستند.
ایران محبوب همچنین اظهار داشت:‌ هم‌اینک نیروهای منابع طبیعی برای پایش محیطی و جلوگیری از شکل‌گیری دوباره آتش‌سوزی در منطقه کمارج حضور دارند.
به گفته وی، میزان خسارات و علت آتش سوزی در دست بررسی است.
آتش‌سوزی منطقه کمارج از توابع بخش کنارتخته کازرون یکشنبه ۱۸ مهرماه آغاز شد و شامگاه این روز به ارتفاعات مشرف به کارخانه سرامیک سابق این شهر و مناطق قلعه سید و ناصرآباد گسترده شد.
قبل از ظهر دوشنبه ۱۹ مهرماه جاری، آتش‌سوزی در این مناطق مهار شد اما تلاش‌ها برای خاموش کردن آتش در منطقه کمارج ادامه یافت.
به گفته یوسف فروتن معاون عمرانی فرماندار کازرون، افزون بر حدود ۱۵۰ نفر از نیروهای مردمی و کارکنان دستگاه‌های متولی مدیریت بحران در شهرستان کازرون اعم از منابع طبیعی، حفاظت از ‌محیط زیست، جمعیت هلال احمر وسپاه و بسیج در عملیات خاموش کردن آتش در این شهرستان مشارکت داشتند.
کمارج در ۳۰ کیلومتری شهر کازرون واقع است.
شهرستان کازرون در ۱۲۰ کیلومتری غرب شیراز واقع است.

 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha