۵ مهر ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۱۷
کد خبرنگار: 756
کد خبر: 84485526
۰ نفر

برچسب‌ها

رئیس کل سازمان خصوصی سازی منصوب شد

تهران - ایرنا- وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی «حسین قربان‌زاده» را به سمت معاون وزیر و رئیس کل سازمان خصوصی سازی منصوب کرد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از وزارت امور اقتصادی و دارایی، سیداحسان خاندوزی در حکمی حسین قربان‌زاده را به سمت معاون وزیر و رئیس کل سازمان خصوصی سازی منصوب کرد.

وی در این حکم بر تهیه اصلاح قانون اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴، تلاش و پیگیری جهت دستیابی به اهداف سیاست های کلی اصل ۴۴، استفاده از شیوه های نوین و روش‌های متنوع در قیمت‌گذاری و واگذاری، آسیب شناسی و اصلاح روش‌های واگذاری سهام شرکت‌ها و تصدی‌های قابل واگذاری دولتی را به عنوان اولویت‌های برنامه ای این سازمان تاکید کرده است.

همچنین نظارت بر اجرای دقیق مفاد قراردادهای واگذاری و حمایت از تحقق اهداف واگذاری، تدوین و اجرای راهکارهای تسهیل دستیابی به توسعه مشارکت های عمومی، شفاف سازی و ارتقای نظام ارزش گذاری دارایی های مشمول واگذاری و تقویت نظام کنترل اهداف پس از واگذاری در ترتیبات حقوقی و قراردادهای واگذاری‌ها، از دیگر اولویت‌های برنامه‌ای سازمان خصوصی سازی است که مورد تاکید وزیر اقتصاد واقع شده است تا در دوره مدیریتی جدید در سازمان خصوصی سازی مد نظر قرار گیرد.

رئیس کل سازمان خصوصی سازی منصوب شد

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha