مراکز تزریق واکسن در استان اردبیل خلوت شده است

اردبیل - ایرنا- رئیس داشگاه علوم پزشکی استان با ابراز نارضایتی از خلوت شدن مراکز واکسیناسیون در این استان از شهروندان خواست تا نسبت به موضوع حساس بوده و اقدام به تزریق واکسن کنند.

دکتر شهرام حبیب‌زاده روز دوشنبه به ایرنا گفت: ظرفیت تزریق واکسن در استان ۳۰ هزار دز در روز  می‌باشد و این در حالی است که در روزهای اخیر روزانه ۲۰ هزار نفر در استان واکسینه شده‌اند.

وی بیان کرد: در روزهای اخیر عملا بسیاری از مراکز تزریق واکسن در استان خالی از مراجعه کننده شده است.

وی با ابراز امیدواری به اینکه تا آبان ماه ۸۰ درصد از جمعیت هدف در استان تحت پوشش واکسیناسیون کرونا قرار گیرد از شهروندان استان خواست تا زمان بازگشایی مدارس در آبان ماه افراد اعلامی اقدام به تزریق واکسن کنند.

به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل،  از ۲۲ بهمن سال گذشته تا روز یکشنبه  ۸۰۸ هزار و ۲۰۶ دُز واکسن کرونا برای گروه‌های هدف در استان اردبیل استان تزریق شده است.

دکتر حبیب‌زاده افزود:  از این تعداد ۵۷۰ هزار و ۶۳۴ دُز واکسن نوبت اول و ۲۳۷ هزار و ۵۷۲ دُز واکسن نوبت دوم در استان اردبیل تزریق شده است.

در این حال روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اعلام کرد که 60 هزار دز واکسن سینوفارم تحویل این دانشگاه شده و از روز سه شنبه در اختیار مراکز بهداشتی استان  قرار خواهد گرفت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha