فریبا: ساختار باشگاه استقلال باید درست شود

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: استقلال در چند سال گذشته با مشکلات زیادی روبرو بود، از لحاظ ساختاری و امکانات، مشکلات مالی بیداد می‌کرد و اینها معضلاتی است که باید برطرف شود.

به گزارش ایرنا،«بهتاش فریبا» روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: مصطفی آجورلو در تیم‌های مختلف مدیریت کرده است اما استقلال با همه تیم‌ها فرق دارد و امیدوارم او بتواند در این تیم به موفقیت برسد.

وی افزود: استقلال در چند سال گذشته با مشکلات زیادی روبرو بود، از لحاظ ساختاری و امکانات، مشکلات مالی بیداد می‌کرد و اینها معضلاتی است که باید برطرف شود.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: یکی از اتفاقات خوبی که برای استقلال در این فصل رخ داد بسته شدن تیم توسط سرمربی بوده است که اتفاق بسیار خوبی است.

فریبا تصریح کرد: استقلال در برخی از پست‌ها کمبود بازیکن دارد و کادر فنی این تیم باید حداقل دو مهاجم سرعتی جذب کند که توانایی بالایی داشته باشند.

وی تاکید کرد: استقلال با همدلی و اتحاد می‌تواند در این فصل به ناکامی‌های چند سال اخیر خود پایان داده و به موفقیت بزرگ دست پیدا کند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: تمدید قرارداد فرهاد مجیدی اتفاق خوبی بود تا او بدون استرس و در آرامش کارش را با اعتماد بیشتر ادامه دهد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha