گیوی: شرایط فیزیکی و روحی برادران گرایی رو به بهبود است

تهران- ایرنا- مربی ادواری تیم ملی کشتی فرنگی از بهبود مصدومیت «محمدرضا گرایی» و شرایط روحی برادرش «محمدعلی گرایی» برای حضور در جهانی ۲۰۲۱ خبر داد.

به گزارش ایرنا، رحیم گیوی مربی ادواری حاضر در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی در مورد وضعیت اردونشینان در آستانه اعزام به جهانی ۲۰۲۱ نروژ اظهار داشت: وضعیت تیم خوب است، بعد از المپیک سه اردو داشتیم، اردوی اول به خاطر اینکه بیشتر بچه های المپیکی در ترکیب جهانی بودند، به ریکاوری اختصاص داشت. در اردوی دوم فشار نسبی به تیم وارد شد و الان اردوی آخر ما در حال برگزاری است که به آماده‌سازی اختصاص دارد. شرایط خوبی داریم، اکثر بچه ها جوانند، با توجه به چرخه و مسابقاتی که پشت سر گذاشتند، تجربه کسب کردند، برخی هم جوان و کم تجربه اما باانگیزه هستند.

مربی سازنده محمدعلی و محمدرضا گرایی در مورد وضعیت دو برادر شیرازی گفت: محمدرضا آسیب دیدگی جزئی داشت که با فیزیوتراپی حل شد. مشکل وزنی ندارد، اکثر حریفانش را می شناسد، آنها را آنالیز کردیم و امیدواریم مثل المپیک بهترین نتیجه را بگیرد. محمدعلی به خاطر باخت و شرایط المپیکی که پشت سر گذاشت از نظر روحی و روانی تا مدت ها به هم ریخته بود اما اکنون بهتر است. امیدوارم هم برادران گرایی و هم سایر بچه ها روی سکوی جهانی بروند.

این مربی شیرازی در خاتمه تاکید کرد: محمد بنا راه بردن را خوب به بچه ها یاد داده و همه باانگیزه هستند. ما یک قهرمان المپیک در رشته فرنگی داشتیم و این برای روحیه همه بچه ها عالی است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha