برپایی موکب‌ مجازی اربعین حسینی تشکل‌های شاهد و ایثارگر

تهران - ایرنا - تشکلهای شاهد و ایثارگربا پیروی از آرمانهای امام خمینی (ره) و منویات مقام معظم رهبری برای برافراشتن پرچم فرهنگ ایثار و شهادت در دفاع مقدس و انتقال آن با راهپیمائی عاشقان حسینی در اربعین موکب‌های مجازی برپا داشتند.

به گزارش ایرنا تشکل های شاهد و ایثارگر به مناسبت تقارن هفته دفاع مقدس با اربعین حسینی (ع)  در بیانیه‌ای اعلام کردند: حضرت سید الشهداء امام حسین (ع) الگویی برای آزادگان جهان می باشد.

در این بیانیه افزوده شده است : هفته دفاع مقدس مقارن شده با اربعین حسینی که باید گفت، انقلاب مردم سلحشور ایران به رهبری قائد اعظم حضرت امام خمینی (ره) و استمرار آن دفاع مقدس که ادامه مسیر تاریخی واقعه کربلا و قیام همیشه ماندگار سالار شهیدان امام حسین (ع) می باشد، که چراغ هدایت انسانها در طول تاریخ بوده و شهداء زیادی جهت اعتلاء اسلام و قرآن به پیروی از نهضت عاشورا تقدیم پیشگاه الهی نموده اند.

ملت شریف ایران با لبیک به امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) از همه هستی خود گذشت تا مرزهای جهل و تکبر را بشکند و استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را مستقر نماید که بحول قوه الهی حاصل این مبارزات فی سبیل الله امروز رشد و شکوفائی و پیروزی های نهضت مقاومت در منطقه و جهان می باشد.

برپایی موکب‌ مجازی اربعین حسینی تشکل‌های شاهد و ایثارگر

تشکلهای شاهد و ایثارگر برای برافراشتن پرچم فرهنگ ایثار و شهادت در دفاع مقدس و انتقال آن با راهپیمائی عاشقان حسینی در اربعین با برپائی موکب ها در گذرگاه های شلمچه، چزا به، مهران و نجف به کربلا به ارائه انواع خدمات مادی و معنوی ایفا ء نقش نموده اند، و همچنین تشکل های ایثارگری با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا، با برپائی نمایشگاه مجازی به ارائه برنامه های متنوع فرهنگی اقدام نمایند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha