جایگاه امروز پدافند هوایی کشور مدیون تجارب دفاع مقدس است

تهران-ایرنا- فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: پدافند هوایی کشور در مرز علم پدافندی روز دنیا در حال حرکت است و این جایگاه مدیون تجارب دفاع مقدس است.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد با حضور در ایستگاه راداری زرینه رود میاندوآب ضمن دیدار چهره به چهره با کارکنان پایور و وظیفه از قسمت‌های مختلف این ایستگاه راداری بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: دفاع مقدس صحنه بروز افتخارات، عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه‌ای و بین‌المللی است که جمهوری اسلامی ایران همچون نگینی تابناک تا همیشه در تاریخ حماسه، ایثار و پایداری آزادگان جهان خواهد درخشید.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش افزود: پایداری ملت بصیر و انقلابی ایران اسلامی که برخواسته از روح ایمان و وحدت بود در سایه هدایت‌های حکیمانه و مدبرانه رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) سبب احیای مکتب سازنده و نهضت بیداری اسلامی در جهان شد.

امیر سرتیپ صباحی‌فرد با بیان اینکه ایران به بالاترین سطح فناوری دفاعی در حوزه پدافند هوایی دست یافته است گفت: پدافند هوایی کشور در مرز علم پدافندی روز دنیا در حال حرکت است و این جایگاه مدیون تجارب دفاع مقدس است.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران در طول دوران جنگ تحمیلی توانست اثبات کند که نقش ایران در تامین امنیت منطقه منحصر به فرد است خاطرنشان کرد: امروزه همگان می‌دانند که ایران اسلامی محور امنیت منطقه است.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش خاطرنشان کرد: رژیم جعلی صهیونیستی که برای جهان اسلام نقشه‌های بسیار شومی طراحی کرده بود با عبور موفقیت‌آمیز جمهوری اسلامی از جنگ تحمیلی و تاثیرگذاری برجوامع اسلامی با شکست روبرو شد و تمامی اهداف نامشروع آن  ناکام ماند و امروزه با امواج اسلام‌خواهی و خشم و نفرت عمومی روبرو است.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha