موسوی: زنان شایسته فوتبال ایران همه را به تحسین واداشتند

تهران- ایرنا- نایب رییس زنان فدراسیون فوتبال گفت: زنان شایسته این سرزمین با حفظ ارزش‌های اسلامی و فرهنگی، برای نخستین بار به جام ملت‌های آسیا صعود کرده و همه را به تحسین واداشتند.

به گزارش ایرنا، شهره موسوی نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال در پیامی از کادرفنی، بازیکنان و اعضای این تیم تشکر و قدردانی کرد.

در پیام موسوی آمده است:

خدا را شاکریم که زنان شایسته این سرزمین با حفظ ارزش‌های اسلامی و فرهنگی، برای نخستین بار به جام ملت‌های آسیا صعود کرده و همه را به تحسین واداشتند.
این موفقیت بزرگ را به جامعه بزرگ زنان مسلمان ایرانی تبریک گفته و از کادر فنی، بازیکنان و اعضای تیم ملی فوتبال زنان که مایه مباهات و افتخار شدند قدردانی کرده و مراتب سپاسگزاری خود را اعلام می‌کنم.
همچنین جا دارد به نمایندگی از جامعه فوتبال زنان از حمایت‌های گسترده و بی‌شائبه شهاب‌الدین عزیزی خادم رئیس و اعضای محترم هیات رئیسه فدراسیون فوتبال که نقش بی‌بدلیلی در کسب این موفقیت بزرگ و نادر داشته و دارند و باعث دلگرمی زنان ورزشکار شدند، قدردانی و تشکر خالصانه داشته باشم. امیدوارم با تداوم این حمایت‌ها شاهد موفقیت‌های هر چه بیشتر فوتبال زنان ایران در عرصه‌های بین‌المللی باشیم.

تیم فوتبال زنان ایران که در رقابت‌های انتخابی جام ملت‌های ۲۰۲۲ زنان آسیا شرکت کرده بود، موفق شد با عبور از سد تیم‌های بنگلادش و اردن برای نخستین بار به این تورنمنت معتبر صعود کرده و تاریخ‌ساز شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha