عبدالله معتمدی، سرپرست دانشگاه علامه‌ طباطبائی شد

تهران- ایرنا- عبدالله معتمدی با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، سرپرست دانشگاه علامه‌ طباطبائی شد.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، در حکم انتصاب معتمدی آورده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست دانشگاه علامه طباطبائی منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیه انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و جلب همکاری استادان، مدیران و کارکنان گرامی آن دانشگاه، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری به ویژه «تحول در علوم انسانی» ایفا نمایید. امید است با توکل به خداوند متعال، مأموریت و وظایف آن دانشگاه، مرجع علوم انسانی را بر پایه سیاست‌ها، قوانین و برنامه‌های مصوب با رویکردی تحول‌گرایانه و مسأاله محور در راستای تحقق «تمدن نوین اسلامی» به انجام رسانید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی) از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین طی نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های دکتر حسین سلیمی رئیس سابق دانشگاه علامه طباطبائی در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

دکتر عبدالله معتمدی متولد ۱۳۴۱ دانش‌آموخته روانشناسی و علوم تربیتی است که عضویت در هیات امنای دانشگاه‌های منطقه اصفهان، عضویت در کمیته هماهنگی آمایش آموزش عالی، عضویت در کارگروه روان‌شناسی شورای تحول علوم انسانی، عضویت در کارگروه روانشناسی ایران را در کارنامه کاری خود دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha