معاونان پرستاری و دانشجویی وزیر بهداشت منصوب شدند

تهران - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز یکشنبه در احکامی جداگانه دکتر عباس عبادی را به عنوان معاون پرستاری و دکتر عباس شیراوژن را به عنوان معاون دانشجویی و فرهنگی خود منصوب کرد.

به گزارش ایرنا از وبدا، بهرام عین اللهی در حکم عبادی تصریح کرده است: خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطاء فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده بعمل آید، در این راستا و باتوجه به تعهد، تخصص و سوابق علمی و اجرائی ارزنده جنابعالی، بموجب این ابلاغ به عنوان «معاون پرستاری» منصوب می‌شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه نمایید.

معاونان پرستاری و دانشجویی وزیر بهداشت منصوب شدند

وی افزود: امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور و با استفاده از نیروهای متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و موید باشید.

عبادی استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) و جانشین مریم حضرتی شده است.

همچنین در حکم وزیر بهداشت خطاب به شیراوژن آمده است: خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطاء فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده بعمل آید، در این راستا و باتوجه به تعهد، تخصص و سوابق اجرائی ارزنده جنابعالی، بموجب این ابلاغ به عنوان «معاون دانشجویی و فرهنگی» منصوب می‌شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه نمایید. 

معاونان پرستاری و دانشجویی وزیر بهداشت منصوب شدند

عین اللهی تصریح کرد: امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور و با استفاده از نیروهای متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و موید باشید.

پیش از شیراوژن، سیما سادات لاری سمت معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت را برعهده داشت.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha