اتوبوس آمبولانس تزریق واکسن کرونا در میدان اصلی همدان مستقر می‌شود

همدان- ایرنا- رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اورژانس برای تزریق واکسن کرونا در میدان اصلی شهر همدان مستقر می‌شود.

دکتر «حبیب الله معصومی» روز یک‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۲ تیم در مجموع با استعداد ۱۰ نیرو در این اتوبوس آمبولانس مستقر شده و همزمان کار واکسیناسیون افراد واجد شرایط علیه ویروس کرونا را انجام می دهند.

وی افزود: پیش از حضور فرد در داخل اتوبوس آمبولانس، کدملی و مشخصات هویتی وی بررسی و در سامانه ثبت می شود و پس از آن کار تزریق واکسن کرونا انجام خواهد شد.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: افراد مستقر در این اتوبوس آمبولانس از نیروهای متخصص اورژانس هستند و روزانه از ساعت هشت صبح تا ۱۸ عصر کار تزریق واکسن کرونا برای مراجعه کنندگان را انجام می دهند.

دکتر معصومی گفت: همچنین محلی برای استراحت موقت افراد پس از دریافت واکسن کرونا و بررسی عوارض احتمالی در حاشیه این اتوبوس آمبولانس مشخص و ایجاد شده است.

به گفته وی، نیروهای اورژانس با هدف تسریع روند واکسیناسیون در ۱۴ مرکز تجمیعی شهرستان های تابعه استان همدان مستقر و مشغول فعالیت هستند.

به گزارش ایرنا، هم اینک از ۱۰ شهرستان تابعه استان همدان فامنین در وضعیت زرد و مابقی شهرستان ها در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند.

حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار دُز واکسین کرونا تاکنون در استان همدان تزریق شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha